این یک زندگی نظامی است | MUST READ IML: Child’s Military Records – Mission: Mistletoe


کتاب جدیدی درباره خانواده‌های نظامی بخشی از مجموعه داستان‌های کودک نظامی نوشته آتنا ای. پلگرینو است. Mission: Mistletoe دومین داستان در The Military Child Chronicles است. این سریال برای خدمت به عنوان منبع و ابزاری برای خانواده های نظامی ساخته شده است. فصل تعطیلات می تواند برای خانواده های نظامی دشوار باشد. اغلب، جدایی جغرافیایی و فاصله می تواند باعث ایجاد احساس در خانواده های نظامی شود. منزوی و بی خانمان.»

همه نمی توانند برای تعطیلات به خانه بروند. این کتاب به ما کمک می‌کند تا متوجه شویم که اگرچه ممکن است خانواده ما در طول فصل تعطیلات کنار هم نباشند، اما ممکن است همیشه همه چیز طبق برنامه پیش نرود. هنوز هم می توانید از تعطیلات با اطرافیان خود لذت ببرید.

این چیزی است که من را ترغیب کرد تا این کتاب را بنویسم، زیرا خانواده‌هایی را که همیشه نمی‌توانند تعطیلات را با عزیزانشان بگذرانند برجسته می‌کند، اما اگر به اطراف نگاه کنند، واقعاً در هر کجا که هستند جامعه‌ای خواهند داشت و هنوز هم می‌توانند از این کار لذت ببرند و شادی را گسترش دهند. پلگرینو گفت.

پسر کوچک، آتیکوس، اولین کریسمس خود را دور از پدربزرگ و مادربزرگش در مکانی جدید سپری می کند. داستان به طور خلاقانه چالش ها و احساسات پیچیده ای را که کودکان نظامی ممکن است در طول فصل تعطیلات با آنها روبرو شوند به تصویر می کشد و راه حل های سازگاری برای آب و هوای نامساعد ارائه می دهد. ماموریت: دارواش همچنین فعالیت های خانوادگی را برای کمک به ایجاد هیجان و دوستی در جامعه نظامی فراهم می کند. بیایید و به آتیکوس بپیوندید تا روح تعطیلات را بازیابی کنید و کریسمس را نجات دهید!

این کتاب هدیه ای مناسب برای تعطیلات برای خانواده هایی است که فرزندان خردسال دارند. پلگرینو توصیه ها و فعالیت های والدین را در سراسر کتاب ارائه می دهد. درست در زمان کریسمس برای خرید در آمازون در دسترس است!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر