این یک زندگی نظامی است | گزینه های بازنشستگی برای زنان


زنان بیشتر در مشاغل پاره وقت کار می کنند که واجد شرایط برنامه بازنشستگی یا پس انداز نیستند. به‌علاوه، زنان شاغل بیشتر از مردان، شغل خود را برای مراقبت از اعضای خانواده قطع می‌کنند.

زنان سال های کمتری کار می کنند و کمک کمتری به بازنشستگی خود می کنند و در نتیجه پس انداز مادام العمر کمتری دارند. به طور متوسط، زنی که در سن ۶۵ سالگی بازنشسته می شود، می تواند انتظار داشته باشد که ۲۱ سال دیگر زندگی کند، تقریباً ۳ سال بیشتر از یک مرد در همان سن. پس انداز می تواند شانس یک زن را برای داشتن پول کافی برای ادامه دوران بازنشستگی افزایش دهد. معمولاً زنان محافظه‌کارانه‌تر از مردان سرمایه‌گذاری می‌کنند. محل قرار دادن پول خود را با دقت انتخاب کنید و یاد بگیرید که چگونه بازده سرمایه گذاری خود را بهبود ببخشید. واقعیت می تواند بازنشستگی را در معرض خطر قرار دهد و برنامه ریزی را به یک کار دشوار تبدیل کند. این موسسه می گوید زنان دو برابر بیشتر از مردان مسن در معرض مشکلات مالی هستند.

اولین قدم حیاتی برای زنان در برنامه ریزی مالی، در دست گرفتن مالکیت و کنترل آینده مالی خود است. اولین قدم این است که اطمینان حاصل کنید که آینده مالی شما دارای تدابیر اساسی است. حق سنوات می تواند به ایجاد آن پایگاه قوی کمک کند. در اینجا برخی از مزایای استفاده از مستمری به عنوان مبنایی برای برنامه ریزی بازنشستگی آورده شده است.

وجوه به صورت معوق در سالیانه انباشته می شود. در هنگام استفاده از ذینفع نام‌گذاری شده، مقرری‌های مستمری ممکن است از صدور گواهینامه جلوگیری کنند. در حال حاضر بسیاری از مستمری ها دارای یک شرط مرگ اختصاصی هستند که امکان دریافت ارث بزرگتر توسط ذینفع تعیین شده را فراهم می کند.

در حال حاضر بسیاری از مستمری ها دارای افراد مراقبت طولانی مدت هستند که به هزینه های خانه سالمندان کمک می کند. یک سوار LTC می تواند ارزان تر از یک بیمه نامه مراقبت طولانی مدت باشد. به علاوه، نوع مناسب حق بیمه (ثابت) امکان محافظت در برابر ضرر (و خطر) را فراهم می کند، و بازده کاملاً تضمین شده است.

برخلاف IRA یا ۴۰۱ (k)، سالیانه ها هیچ محدودیتی در مورد کمک های سالانه ندارند. در نهایت، زنان از نظر آماری طولانی‌تر از مردان عمر می‌کنند و حقوق بازنشستگی دارای مزیت درآمدی است که درآمدی برای زندگی قربانی فراهم می‌کند، مهم نیست چقدر طول بکشد. بنابراین، یک زن می‌تواند ساختار پایه یک درآمد تضمین شده درازمدت را بدون نگرانی از هدر رفتن پول خود فراهم کند.

امنیت، درآمد تضمین شده و حقوق بازنشستگی می تواند کلید اصلی زنانی باشد که خواهان درآمد بازنشستگی مطمئن هستند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر