این یک زندگی نظامی است | چرا هنگام پست کردن شوهرتان وزن کم کنید (یا اضافه کنید)


وقتی این پست وبلاگ را باز کردید، احتمالاً فکر کردید که این اولین چیزی است که به آن اشاره کردم. در واقع، مصرف ما بزرگترین عامل کاهش وزن خواهد بود. پس چرا وقتی شوهرت پست می شود اوضاع فرق می کند؟

وعده های غذایی معمول: آیا وقتی شوهرتان در خانه است، وعده های غذایی را برنامه ریزی می کنید؟ وقتی آنها رفتند چطور؟ اگر در طول روز وعده های غذایی منظمی بخورید، احتمالا وزن کمتری خواهید داشت. اگر وعده های غذایی را از دست بدهید، ممکن است بعداً پرخوری کنید و وزن اضافه کنید. در واقع، یک مطالعه نشان داد که افرادی که صبحانه را حذف می کنند آنها ۴-۵ برابر بیشتر در معرض چاقی هستند.

خوردن بیرون: به تعداد روزهایی در هفته که شوهرتان در خانه بود (از جمله بیرون غذا خوردن، نشستن و رانندگی) غذا می خورید فکر کنید. حالا به این فکر کنید که چند وقت یکبار این کار را انجام می دهید. برای برخی، آنها ممکن است کمتر تمایل به غذا خوردن در بیرون از خانه داشته باشند، زیرا آنها به تنهایی غذا می خورند و نمی خواهند برای “فقط آنها” پول خرج کنند. منظورم این است که در سال ۲۰۱۹، خانوارهای آمریکایی بیش از ۳۵۰۰ دلار در سال برای غذای خارج از خانه (تقریباً ۶۷ دلار در هفته). این می‌تواند به اولویت‌ها نیز مربوط باشد: آیا در زمانی که همسرتان نیست و/یا در پول خود صرفه‌جویی می‌کنید، راحتی را در اولویت قرار می‌دهید؟

برای دیگران، غذا خوردن در بیرون از خانه راهی مناسب برای جلوگیری از گذراندن ساعت‌ها در آشپزخانه برای تهیه وعده‌های غذایی فقط برای یک بزرگسال و تعداد زیادی کودک است. آنها همچنین ممکن است غذا خوردن در بیرون از خانه را فرصتی برای بیرون رفتن از خانه و معاشرت با دوستان خود بدانند (از جمله این رویدادهای FRG!)، که زمانی که شما سعی می کنید در طول روزهای طولانی سالم بمانید مهم است. وقتی صحبت از این تغییرات وزن در طول پست می شود، افرادی که غذا خوردن در خارج از منزل احتمال افزایش یا حفظ وزن بیشتری دارد.

الکل: نوشیدن مشروبات الکلی را در زمانی که همسرتان در خانه است در مقایسه با زمانی که همسرتان پست می شود، در نظر بگیرید. بر اساس مطالعه ای که در مجله آکادمی تغذیه و رژیم غذایی منتشر شده است، افرادی که الکل مصرف می کنند بیشتر مصرف می کنند. ۳۸۴ کالری در روز در وسط. این می تواند در طول زمان اضافه شود. از طرف دیگر، اگر زمانی که همسرتان در خانه است زیاد نوشیدنی می‌نوشید و اکنون تمایل کمتری دارید، ممکن است در نتیجه مصرف کالری کمتر شاهد کاهش وزن باشید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر