این یک زندگی نظامی است | ساده کردن تفاوت: شنا و غواصی در دریا


Simplifying Teams شبکه مربیان شنا است. ما پلتفرمی را برای مربیان ایجاد کرده ایم تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، از یکدیگر یاد بگیرند و به یکدیگر کمک کنند تا موفق شوند! ماموریت ما این است که مربیان را با مربیان در سطح جهانی ارتباط دهیم. محتوای ما منابع یادگیری تیم های شنا را ارائه می دهد که توسط مربیان برای مربیان ایجاد شده است.

بیل رابرتز، مربی ارشد، وبلاگی برای تیم های استریم لاین با عنوان «شنا و غواصی نیروی دریایی: برادری، سنت و تعالی در طول یک بیماری همه گیر» نوشته است. ادامه مطلب را در وبلاگ اینجا بخوانید.

تیم‌های بسیار منسجم و مؤثر، هنجار مورد انتظار در ارتش از جمله آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده هستند. در هر شاخه‌ای از ارتش، گذشته یا حال، این نقطه تمرکز به صورت نوشتاری و از طریق کلمات بیان می‌شود. ممکن است تفاوت‌هایی در نحوه پیام ساخته و ارائه شده است. با این حال، مشاهدات من این است که موضوع، جهت و انتظارات یکسان باقی می‌ماند: ما نمی‌توانیم به اهداف خود دست یابیم، مگر اینکه به عنوان یکی عمل کنیم.»

“اصطلاح کلیدی به نظر من و از طریق تجربه “توسعه تفنگداران دریایی” است. از نظر اخلاقی، روحی و جسمی… «این ممکن است مبهم باشد اما از نظر اجرای یک برنامه شنا و شیرجه گروهی، کاری است که ما هر روز انجام می دهیم اساس ما به طور مداوم در حال توسعه و به چالش کشیدن ورزشکاران خود هستیم تا به خوبی آگاه شوند و به اعضای جامعه ما کمک کنیم.»

ماموریت آکادمی نیروی دریایی: ماموریت آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده این است که تفنگداران دریایی را از نظر اخلاقی، ذهنی و جسمی توسعه دهید و آنها را با بالاترین آرمان ها آغشته کنید وظیفه، افتخار و وفاداری به رهبران فارغ التحصیل اختصاص داده شده به خدمات نیروی دریایی و آنها پتانسیل رشد آینده را در ذهن و شخصیت دارند تا در بالاترین سطوح قرار گیرند رهبری، شهروندی و مسئولیت های دولتی.

بیل رابرتز در پاییز ۲۰۲۰ وارد هجدهمین فصل خود به عنوان سرمربی تیم شنا مردان نیروی دریایی و بیست و یکمین سال خود به عنوان بخشی از کادر مربیگری این برنامه شد. رابرتز در هر ۱۷ فصل خود تیم مدز را به عنوان قهرمانی لیگ پاتریوت رساند. در حیاط. تاج ۲۰۲ نیروی دریایی برای شنا در مسابقات مسابقه در این مدت، با کسب ۱۰۳ عنوان قهرمانی بقیه لیگ. او ۱۰ بار به عنوان مربی سال لیگ انتخاب شد.

منتظر دنبال کردن شما هستیم

– تفاوت را ساده کنیدرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر