این یک زندگی نظامی است | زندگی خانوادگی نظامی چگونه به هم مرتبط است؟


ارائه شده توسط شبکه مشاوره خانواده نظامی –

برای خدمت به خانواده های نظامی، باید زندگی و نیازهای آنها را بررسی کنیم. بهترین راه برای انجام این کار از طریق تحقیق است. Mfan داده ها، تحقیقات و دسترسی گسترده خود را با رهبری دولت، خدمات مسلح، ارائه دهندگان خدمات اجتماعی و سایر ذینفعان به اشتراک می گذارد تا به ایجاد تفاهم کمک کند.

ما آخرین نسخه از نظرسنجی دوسالانه برنامه حمایت از خانواده نظامی را راه اندازی کرده ایم، یک مطالعه ملی که به شکل گیری روایت زندگی نظامی کمک کرده است.

همه اعضای خدمات وظیفه فعال، جانبازان و خانواده های آنها تشویق می شوند که در این کار شرکت کنند و در مورد تجربیات خود بازخورد ارائه دهند.

رئیس و مدیر عامل شرکت گفت: “ما می دانیم که بهترین راه برای حمایت از خانواده های نظامی این است که درک درستی از نیازهای آنها داشته باشیم.” ” شانون رازادن. “ما به پیشرفتی که به دست آورده‌ایم افتخار می‌کنیم، اما می‌دانیم که کارهای بیشتری باید انجام شود. این نتایج نظرسنجی به ما امکان می‌دهد گفتگو را تقویت کنیم و به ما در اولویت‌بندی راه‌حل‌ها برای جامعه خود کمک کنیم.”

درباره وزارت امور خارجه: شبکه مشاوره خانواده های نظامی صدای واقعی خانواده نظامی مدرن و پلی است که خانواده های نظامی را به منابع، افراد و اطلاعاتی که برای گذراندن موفقیت آمیز تمام مراحل زندگی نظامی به آنها وابسته هستند متصل می کند.

شبکه مشاوره خانواده نظامی را به صورت آنلاین پیدا کنید! اطلاعات بیشتر در مورد بیانیه مطبوعاتی را اینجا بخوانید!

آیا در مورد Mfan، پروژه های ما یا مشاوران ما سؤالی دارید؟ اینجا با ما تماس بگیرید!

اکنون در نظرسنجی شرکت کنید!

نظرات شما به ما کمک می کند از شما و سایر خانواده های نظامی حمایت کنیم. فراموش نکنید که در پایان برای یک قرعه کشی تصادفی ۱۰۰ دلاری گیفت کارت آمازون ثبت نام کنید!
رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر