این یک زندگی نظامی است | بیان هنر سفر پشت جریان


سفر من در هنر در سال ۲۰۱۵ آغاز شد. زمانی که شوهرم به دلیل نیازهای نظامی دور بود، متوجه شدم که با افسردگی و اضطراب دست و پنجه نرم می کنم. این تا زمانی بود که عشقم به طراحی کارت تبریک را کشف کردم. با استفاده از طرح‌بندی‌ها و تکنیک‌های مختلفی که یاد می‌گرفتم برایش کارت می‌فرستم. من می خواستم او را لبخند بزنم – تنها هدف از ایجاد کارت ها و من آن را دوست داشتم! با گذشت زمان، در طراحی کارت‌هایم خلاق‌تر و رساتر شدم و تصمیم گرفتم کسب‌وکار کوچک خود را در سال ۲۰۱۸ Crafty Card Concoctions, LLC (اکنون Flow Art Expression, LLC) افتتاح کنم.

او از آن زمان به لحاظ هنری به هنر ریخته گری اکریلیک منشعب شد:

هنر مایع اکریلیک (ریخته گری) یک هنر امپرسیونیستی انتزاعی فریبنده است که در آن رنگ ها با استفاده از رسانه های مختلف روان تر می شوند و سپس با استفاده از تکنیک های مختلف روی بوم پردازش می شوند. هر قطعه منحصر به فرد است و نمی توان آن را تکرار کرد.

کارهای الهام بخش روی بوم، جواهرات (استفاده از چرم از چکه های خشک شده از پارچه) و فرصت های سفارش عشق ایجاد کنید.

در سال ۲۰۱۹، مجذوب هنرمندانی چون سارا مک، تامی اندرسون و مالی لیچبا این حال، هرگز تصور نمی‌کردم که آثار هنری آنها روزی به من انگیزه دهد تا تجارت هنری اکریلیک خودم، Flow Art Expressions, LLC را افتتاح کنم. من شیرین کاری روی بوم، جواهرات (از چرم خشک شده از پارچه استفاده می کنم) و فرصت های سفارش را دوست دارم.

هنر اکریلیک پناهگاه تخیلی من و فرصت من برای بیان خودم است. من خودآموخته هستم و از اعماق درون خودم الهام می‌گیرم، بنابراین هیچ دو قطعه از این هنر پر اکشن شبیه هم نیستند. ساخته‌های من با قالب‌گیری اکریلیک حس عمقی دارند، زنده هستند، نام دارند و داستانی دارند. تکه تکه، من فردیت و منحصر به فرد بودن آثار هنری ام را تسکین دهنده و شفابخش شرایط سلامت روانم می دانم. امیدوارم دیگران انرژی، حرکت و احساس شور و شوق را در کار من ببینند.

از کارهای هنری من بسیار استقبال می شود.

بیان خلاقانه و ترکیب رنگ های خیره کننده او از بسیاری دیگر از هنرمندان محلی که قطعات مشابهی خلق کرده اند پیشی گرفته است. او در کار پایانی خود دقیق است. من همچنان قطعات اضافی را به او سفارش می‌دهم و کار او را به هر کسی که می‌خواهد بیانی منحصربه‌فرد داشته باشد، به شدت توصیه می‌کنم. یکی دیگر از مشتریان به آن اشاره کردتوجه او به جزئیات و چشم خیره کننده برای رنگ استثنایی است. من قطعا به خرید بیشتر ادامه خواهم داد. “

“فقط می‌خواستم از شما به خاطر هنر زیبایتان تشکر کنم. خواهرم اخیراً یکی از جعبه‌های شما را به من هدیه داد، با آثار هنری فوق‌العاده روی درب بیرونی (و یک نشانک زیبا در داخل!). واقعاً یک گنج است و من احساس کردم که سزاوار آن است. از خالق آن “متشکرم”! امیدوارم روز خوبی داشته باشید! و فقط بدانید که استعدادهای شما موهبتی الهی برای دیگران است.”

~نیکول جونز، هنرمند و مالک~رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر