این موش‌های سری فولادی جدید فوق‌العاده سبک و دارای دکمه‌ها هستند – بررسی بررسی Geek


SteelSeries HIROX 5، HIROX 5 و HIROX HIROX 9 Wireless
سری فولادی

سری Aerox بسیار سبک وزن و مقاوم در برابر آب، به تازگی سه ماوس جدید به دست آورده است، و عزیزم، آنها دکمه‌های بیشتری از آنچه شما نیاز دارید دارند. چشمگیرترین ماوس جدید Aerox 9 Wireless است که دارای ۱۲ دکمه شست قابل برنامه ریزی است و سبک ترین ماوس MMO تا به امروز است.

از نظر فنی، Aerox 9 Wireless جایگزین مستقیم Razer’s Naga Pro و Naga Pro X است. وزن آن تنها ۸۹ گرم است که به طور قابل توجهی کمتر از Naga Pro (117 گرم) است. و در حالی که Razer ادعا می کند Naga Pro X فقط ۸۵ گرم وزن دارد، رتبه بندی ها وقتی آن را با کابل USB وزن می‌کنید، متوجه شدم که در واقع حدود ۱۱۲ گرم است (که لازم است، زیرا ماوس سیمی است).

SteelSeries Aerox 9 Wireless با 12 دکمه کناری قابل برنامه ریزی.
سری فولادی

قیمت Aerox 9 150 دلار است، اما دارای ۱۲ دکمه جانبی قابل برنامه ریزی و طراحی فوق العاده سبک است. علاوه بر این، باتری آن قبل از نیاز به شارژ، «۱۸۰ ساعت کار مداوم» را اداره می‌کند و ترکیبی از حسگرهای نوری (۱۸۰۰۰ CPI، ۴۰۰ IPS، ۴۰G) به‌علاوه فناوری بی‌سیم Quantum 2.0 عملکرد پاسخگو و قابل اعتماد را تضمین می‌کند.

Aerox 5 و Aerox 5 Wireless جدید SteelSeries هر دو دارای ویژگی های مشابه Aerox 9 جدید هستند، اگرچه سبک تر هستند (به ترتیب ۶۶ گرم و ۷۴ گرم) و فقط دارای سه دکمه کناری هستند. یکی از این دکمه ها، به ویژه، کلاچ DPI (با نام مستعار “دکمه تک تیرانداز”) است.

ماوس های جدید SteelSeries Aerox را می توانید از فروشگاه اینترنتی این شرکت سفارش دهید. قیمت Aerox 9 150 دلار است، در حالی که Aerox 5 و Aerox 5 Wireless به ترتیب ۸۰ و ۱۴۰ دلار قیمت دارند.