این ماکت یکپارچهسازی با سیستمعامل “Wordle” را برای طعم محاسبات دهه ۸۰ بازی کنید – بررسی Geek


کریس بردبرن

یکی از جالب ترین چیزها در مورد وردل سادگی آن است بازی کلمات پرطرفدار ۲۰۲۲ می توانست در هر زمانی در تاریخ محاسبات وجود داشته باشد، حتی در طول دهه ۱۹۸۰. باور نمی کنی؟ کریس بردبرن، توسعه‌دهنده یکپارچهسازی با سیستمعامل، با موفقیت منتقل شد وردل به کامپیوتر افسانه ای BCC Micro، یک کامپیوتر کلاسیک که بیشتر به دلیل استفاده از آن در کلاس های درس دهه ۱۹۸۰ انگلستان شناخته شده است.

یکپارچهسازی با سیستمعامل وردل پورت روی کامپیوترهای خانگی قدیمی BBC Micro کار می کند، اگرچه می توانید آن را در مرورگر روی سخت افزار مدرن نیز پخش کنید. این از یک نسخه همیشه خیلی کمی بهینه سازی شده استفاده می کند وردل فهرست کلمات و ارجاع به فرهنگ لغت بیش از ۱۲۰۰۰ کلمه برای بررسی هر یک از حدس های شما.

جالب اینجاست که وردل پورت به شما امکان می دهد هر تعداد بازی که دوست دارید بازی کنید. همچنین تمام آمارهای شما را ثبت می‌کند، اگرچه این آمار با بستن بازی ناپدید می‌شود. فکر می کنم این محدودیت دهه ۸۰ است.

شایان ذکر است که هنوز هیچ رسمی وجود ندارد وردل جاش واردل، بنیانگذار این اپلیکیشن، علاقه ای به خدشه دار کردن «عشق» خود ندارد. می توانید اضافه کنید وردل با این حال، وب‌سایت را به صفحه اصلی گوشی هوشمندتان وارد کنید، و چندین جایگزین Wordle با برنامه‌های واقعی وجود دارد.

شما می توانید برادبرن را بازی کنید وردل در مرورگر خود پورت کنید (یا بازی را برای بی بی سی میکرو دریافت کنید) از طریق آرشیو بازی های میکرو بی بی سی. اگر می خواهید در مورد بندر بیشتر بدانید، موضوع کریس بردبرن را در Stardot بررسی کنید.

منبع: کریس برادبرن از طریق TechRadarرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر