این بازی رومیزی استراتژی «Pan Am» را با ۵۰ درصد تخفیف دریافت کنید – به Geek مراجعه کنید


بازی استراتژی و اسلش Pan Am
فونکو

بازی‌های رومیزی راه بسیار خوبی برای سرگرمی با دوستان و خانواده هستند، بدون در نظر گرفتن ماجراهای نوستالژی کوچک. اگر از طرفداران بازی های سبک استراتژیک هستید مانند بلیط سوار شدن، عاشق خواهید شد Ban Am، جایی که می توانید خطوط هوایی خود را به صورت استراتژیک اداره کنید.

این هفته پان ام – بازی ۵۰٪ تخفیف در آمازون، آن را به یک انتخاب عالی برای کسانی که عاشق یک بازی رومیزی خوب، قابل پخش و مقرون به صرفه هستند تبدیل می کند. این شبیه به مونوپولی است و حدود ۶۰ دقیقه طول می کشد تا تکمیل شود. با این حال، به جای جمع آوری املاک و خرید خانه یا هتل و ترافیک، هواپیما می خرید، ادعای مسیرهای پروازی می کنید و آن مسیرهای سودآور را به Ban Am.

بازی حول محور روزهای مهیج و اول پرواز می چرخد، از Ban Am این شرکت در اواخر دهه ۱۹۶۰ به عنوان یک شرکت هواپیمایی برتر مطرح شد. در نتیجه، کل بازی دارای سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل است که آن را تا حدودی سرگرم کننده می کند. این ممکن است شما را شبیه لئوناردو دی کاپریو از فیلم کند اگه می تونی منو بگیر، جعل هویت خلبان هواپیمایی Pan Am.

هر بازیکن صاحب خطوط هوایی کوچکی خواهد بود که با دیگر بازیکنان رقابت می کنند و Ban Am. هنگامی که هواپیماهای بیشتری خریداری می کنید که قادر به پرواز در مسیرهای طولانی تر هستند، می توانید آن مسیرها را درخواست کنید و درآمد کسب کنید و سپس مسیرهای محبوب را به آنها بفروشید. Ban Am. هدف اصلی این است که بیشترین یا بهترین راه را بفروشید و آن درآمد را به آن تبدیل کنید Ban Am فهرست. بازیکنی که در پایان بازی بیشترین تیر را داشته باشد برنده است.

این بازی با بیش از ۵۰ هواپیمای مینیاتوری در چهار سبک پرطرفدار در روزهای اولیه پرواز، بدون ذکر آثار هنری مدرسه قدیمی عرضه می شود. این به اندازه کافی سریع است که بازیکنان استراتژی با تجربه و مبتدی به طور یکسان از همه چیزهایی که ارائه می دهد لذت خواهند برد.

اگر بازی های استراتژیک گاه به گاه را دوست دارید یا از آن لذت می برید بلیط سوار شدناحتمالا این بازی را دوست خواهید داشت. بنابراین، آن را از آمازون با ۵۰٪ تخفیف برای مدت محدود از طریق لینک زیر دریافت کنید.

اون هواپیماها رو بگیر