ایلان ماسک بالاخره توئیتر را تصاحب کرد


ایلان ماسک پس از یک سری بحث و جدل بالاخره مدیریت توییتر را بر عهده گرفت. ماسک به طور رسمی مالک سایت محبوب میکروبلاگینگ شده است تا مهلت ۲۸ اکتبر برای تکمیل معامله را رعایت کند. در زیر، جزئیات معامله خرید توییتر توسط ایلان ماسک را بررسی خواهیم کرد.

ایلان ماسک اکنون به عنوان “مدیر عامل توییتر” شناخته می شود.

ایلان ماسک اکنون قرارداد ۴۴ میلیارد دلاری توافق شده در ماه آوریل را تکمیل کرده است. این تصاحب همچنین می تواند منجر به اخراج چندین مدیر ارشد از جمله مدیر عامل پاراگ آگاروال، ویجایا جید (رئیس حقوقی، سیاست و اعتماد)، مدیر مالی، مشاور توییتر از سال ۲۰۱۲، ند سگال و شاون ادجت شود.

از این رو، در حال حاضر، ماسک به عنوان مدیر عامل به عنوان جایگزین پاراگ آگاروال برای مدتی خدمت می کند و ممکن است این نقش را به شخص دیگری واگذار کند. ماسک همچنین بیوگرافی توییتر خود را به “Chief Twit” تغییر داد تا قدرت خود را نشان دهد.

به عنوان یادآوری، کل قرارداد توییتر و ماسک در ماه آوریل پس از اینکه ماسک بزرگترین سهامدار توییتر شد، امضا شد. هر سهم ۵۴.۲۰ دلار ارزش گذاری شد. ایلان ماسک همچنین ۲۵.۵ میلیارد دلار بدهی و وام حاشیه ای را تضمین کرد و نزدیک به ۲۱.۰ میلیارد دلار تعهدات سهام ارائه کرد.

با این حال، چند ماه بعد، ماسک نظر خود را بر اساس وضعیت ربات در این پلتفرم تغییر داد و ادعا کرد که درباره ربات‌های اسپم اطلاعاتی کسب کرده است و می‌خواهد توییتر در مورد آن بازتر باشد تا معامله را امضا کند. این حتی باعث شد توییتر از مالک تسلا شکایت کند.

حالا که خبر اخراج ها را شنیدیم، باید دید که ماسک قصد دارد توییتر را چگونه اداره کند. او قبلاً پیشنهاد کرده بود که می‌خواهد آزادی بیان را ترویج کند و راه‌های جدیدی برای بهبود توییتر پیاده‌سازی کند.

ماسک در توییت اخیر خود برای تبلیغ کنندگان توییتر اظهار داشت که توییتر را برای کمک به بشریت خریده است. او همچنین نمی‌خواهد توییتر «رایگان برای همه» شود، جایی که بتوانید هر چیزی را بدون عواقب بگویید. همچنین می‌خواهد بستری برای استقبال از کاربران ایجاد کند و شیوه‌های تبلیغاتی بهتری را برای «لذت بردن، سرگرم کردن و اطلاع‌رسانی به کاربران» ارائه کند.

ما هنوز نمی دانیم که چگونه با این اتهامات برخورد خواهد شد، توییتر ایلان ماسک چقدر تغییر کرده است و آیا کاربران از او استقبال خواهند کرد یا خیر. فقط زمان اطلاعات کامل تری به ما می دهد و بنابراین بهتر است منتظر بمانیم و تماشا کنیم. نظرات خود را در مورد معامله توییتر با ماسک در نظرات زیر به اشتراک بگذارید danotik اشتراک گذاری