ایساکو همچنان به ارائه خدمات در تعطیلات تابستانی به خودروسازان و قطعه سازان ادامه می دهد


/ متخصص / معاون خدمات پس از فروش شرکت ایران خودرو:

معاون خدمات پس از فروش ایساکو گفت: با وجود آغاز تعطیلات تابستانی خودروسازان بزرگ از جمله ایران خودرو، شبکه خدمات پس از فروش این شرکت همچنان فعال است.

ماشاالله واردینی در گفت و گو با خبرنگار پرشین خودرو، گفت: خودروسازان طبق روال هر ساله تعطیلات خود را با شروع تابستان آغاز می کنند تا خطوط تولید احیا شود، اما شبکه خدمات پس از فروش ایران خودرو به دلیل وظایف مهمی که به آنها محول شده است. این شرکت تعطیل نخواهد شد

وی با اعلام اینکه خدمات ایساکو در این مدت همچنان باز است، تصریح کرد: شبکه خدمات پس از فروش در ایران خودرو از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ مشغول ارائه خدمات به مشتریان خواهد بود.

واردینی همچنین به تامین مناسب قطعات مصرفی خودرو اشاره کرد و افزود: از آنجایی که زمان بندی مناسبی در تامین قطعات مصرفی خودرو وجود دارد. تعطیلات تابستانی قطعه سازان هیچ گونه اختلالی در فعالیت های ایساکو ایجاد نمی کند.

معاون خدمات پس از فروش ایساکو تاکید کرد: واحدهای فنی مهندسی، تامین و تدارکات، شبکه خدمات پس از فروش، سیستم ها و کلیه دفاتر منطقه ای این شرکت برای پشتیبانی از نمایندگی ها و همچنین نظارت و کنترل عملکرد حضور فعال دارند. نمایندگی ها – نمایندگان.

شایان ذکر است خودروسازان و قطعه سازان بزرگ کشور از اول مرداد تا ۱۶ مرداد به تعطیلات تابستانی رفتند.

خبرنگار: فرشید آصفی