ایتراک مرجع اصلی تست های ایران خودرو می شود


معاون توسعه و تولید گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر کنترل دقیق کیفی قطعات، از تبدیل شدن ایتراک به مرکز اصلی تست این گروه صنعتی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، کیانوش پورمجیب در حاشیه بازدید از شرکت تست و تحقیقات قطعات و مونتاژ خودرو (ایترک)، ضمن تشکر از کارشناسان ایتراک به دلیل حمایت مستمر از زنجیره تامین، گفت: زنجیره تامین هزینه خواب را کاهش داده است. بر روی کف خودرو و از بین بردن تأثیر منفی جو خروجی از صنعت خودرو.
وی افزود: هدف گروه صنعتی ایران خودرو در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و انتظارات جامعه و مردم، ارتقای چشمگیر و رونق کیفی محصولات است که از این جهت حائز اهمیت است. کیفیت.تضادهای موجود در زنجیره «ارائه زمینه برای دستیابی به اهداف کیفی.
داود جهاندیده، مدیرعامل ایتراک گفت: رویکردهای این شرکت در ابتدای فرآیند طراحی محصول و همچنین حضور فعالتر در ستاد باکیفیت ایران، موجب تقویت و توسعه تعاملات داخلی و خارجی گروه صنعتی ایران خودرو می شود. خودرو و ساپکو.
در این بازدید گزارش هایی از طرح های مصوب ایجاد، توسعه، افزایش ظرفیت و بهبود تجهیزات تست ایتراک ارائه شد و بر لزوم تسریع و بهبود تست قطعات خودرو تاکید شد.
Itrack از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۳۰۰۰ تست قطعات و مجموعه های خودرو را انجام داده است.