ایا شماحیوان خانگی دارید؟ این لوازم جانبی میز ضروری – LifeSavvy


شخصی در حال جاروبرقی رومیزی، شارژ یک جارو رومیزی و سه جاروبرقی رومیزی روی یک میز.
اودستار

اگر حیوان خانگی ندارید، احتمالاً حیوانات را با دفتر خانه خود مرتبط نمی‌دانید. با این حال، کسانی که گربه و سگ دارند، می دانند که موهایشان با چه سرعتی روی هر سطحی از جمله میز کار شما جمع می شود. به نظر می رسد، این ابزار دقیقاً به این دلیل در TikTok ویروسی شد که این مشکل را حل می کند.

این جاروبرقی رومیزی کوچک اخیراً در TikTok ظاهر شده است و لوازم جانبی تمیزکننده عالی برای صاحبان حیوانات خانگی است. مینی جاروبرقی Odistar بدون سیم و قابل شارژ USB، از یک نازل جمع‌آوری برای جمع‌آوری زباله‌های بزرگ و کوچک استفاده می‌کند و بله، شامل تمام موهای حیوان خانگی است که به مرور زمان روی میز شما جمع می‌شود.

البته از هرگونه گرد و غبار، خرده های غذا و سایر قطعات متفرقه نیز مراقبت می کند.

جاسازی توییت

Reorganizing My Desk Part 1… بررسی کنید ✔️ #fyp #organize #SephoraLipLooks #MakeItGucci #desk #organizingtiktok #asmr #asmrsounds #satisfactory

♬ صدای اصلی – kaeli mae

در حالی که جاروبرقی کوچک است (در کف دست شما قرار می گیرد)، قدرتمند است! مجهز به قدرت مکش ۱۰۰۰Pa است و می تواند برخی زباله های بسیار بزرگ را جمع کند.

با این حال، آنقدر بلند نیست که مانند یک دستگاه تلفن همراه بزرگتر مزاحم دیگران شود. بنابراین حتی اگر در یک دفتر سنتی با افراد دیگر کار می کنید، می توانید آن را در کشوی خود ذخیره کنید تا خرده های ناهار را خیس کنید. پس از جاروبرقی، به سادگی غبارگیر را بردارید، آن را خالی کرده و دوباره وصل کنید.

در حالی که عملکرد ابزار مهم ترین ویژگی آن است، اما آسیبی به آن وارد نمی کند زیرا در رنگ های متنوع و عالی از جمله زرد روشن، سبز، آبی یا حتی صورتی ارائه می شود.

اگر در یک نبرد دائمی با موهای کرکی روی میز خود هستید، یا فقط می خواهید راهی سریع برای خلاص شدن از شر خرده های ساندویچ داشته باشید، این ابزار مفید Roomba مناسب برای فضای کاری شما است.