اگر از NVIDIA Shield برای Plex استفاده می‌کنید، آن را به اندروید ۱۱ به‌روزرسانی نکنید – بررسی بازبینی Geek


نشان Plex بالای NVIDIA Shield TV Pro
Nvidia، Plex

NVIDIA اخیراً به‌روزرسانی اندروید ۱۱ را برای همه دستگاه‌های Shield TV از جمله مدل اصلی ۲۰۱۵ منتشر کرده است. اما به نظر می‌رسد به‌روزرسانی «NVIDIA Experience 9.0» برای برخی از کاربران، به‌ویژه کاربرانی که از تلویزیون NVIDIA Shield به عنوان سرور Plex استفاده می‌کنند، مشکلاتی ایجاد کرده است.

NVIDIA Shield TV به لطف سخت افزار قدرتمند، پشتیبانی از اترنت و انتخاب پورت، یک راه حل محبوب سرور Plex است. اما همانطور که ۹t5 گوگل طبق گزارش‌ها، چندین Redditor دریافته‌اند که به‌روزرسانی اندروید ۱۱ سرور Plex مبتنی بر تلویزیون Sheild را خراب می‌کند.

به نظر می رسد مقصر مدل جدید Scoped Storage برای اندروید ۱۱ است. فضای ذخیره سازی Scoped نحوه عملکرد برنامه ها را تغییر می دهد. باید برخورد با مدیریت فایل – متأسفانه، همه برنامه ها از فضای ذخیره سازی دامنه پشتیبانی نمی کنند. NVIDIA یک راهنمای پشتیبانی برای رفع مشکل دارد، اما به نظر نمی‌رسد که اگر رسانه Plex را روی یک درایو خارجی ذخیره کنید، مراحل این راهنما کمکی نمی‌کند.

بنابراین، راه حل چیست؟ اگر قبلاً Shield TV خود را به اندروید ۱۱ به‌روزرسانی کرده‌اید و Plex غیرفعال است، احتمالاً در تنظیم مجدد کارخانه‌ای دستگاه خود گیر کرده‌اید. کاربران متأثر در Reddit می‌گویند که بازنشانی کارخانه مشکل را برطرف کرده است، اگرچه من نمی‌توانم این ادعاها را تأیید کنم.

اگر این باعث می شود احساس بهتری داشته باشید، به روز رسانی اندروید ۱۱ بسیاری از برنامه ها را برای دارندگان تلویزیون NVIDIA Shield شکسته است. انویدیا لیستی از اشکالات شناخته شده را برای به‌روزرسانی «Experience 9.0» خود دارد، از جمله مشکلات لکنت در HBO Max، عملکرد نادرست پخش‌کننده‌های شخص ثالث، قطع‌های صوتی و فیدهای ویدیویی جانبی عجیب.

منبع: ۹to5Googleرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر