اکنون می توانید پیام های مستقیم را در توییتر جستجو کنید


توییتر قابلیت مفید دیگری را برای کاربران اضافه کرده است و آن مربوط به پیام های مستقیم است. به عنوان یک چیز جالب، بخش زنده توییتر دارای یک نوار جستجوی بهبود یافته است تا کاربران بتوانند به راحتی مکالمات و پیام های خاص را جستجو کنند. این یک تغییر خوب است، با توجه به اینکه همه برای یافتن مکالمه ای که سال ها پیش انجام شده است، به جای نگه داشتن ماوس روی کل نمای چت، به یک گزینه جستجو نیاز دارند.

محتوای زنده توییتر را مستقیماً پیدا کنید

البته این خبر با یک توییت اخیر منتشر شد. نوار جستجو در بخش لایو توییتر به کاربران این امکان را می دهد که مکالمات خاص افراد و حتی گروه ها را جستجو کنند، درست مانند کاری که در واتس اپ می توانید انجام دهید. به عنوان یادآوری، جستجوی پیام WhatsApp به کاربران اجازه می دهد تا پیام های خاصی را در هر چت جستجو کنند.

شما می توانید با تایپ کلمات کلیدی و کلمات کلیدی، پیام خاصی را از طرف شخصی جستجو کنید. بنابراین، اگر می‌خواهید نام مکانی را که مدت‌ها پیش یکی از دوستان به شما توصیه کرده بود، به خاطر بسپارید، می‌توانید کلمات کلیدی صحیح را وارد کنید تا آن پیام را به راحتی پیدا کنید. البته این نیاز به حدس و گمان دارد!

علاوه بر جستجوی زنده که در سال ۲۰۲۱ در اندروید معرفی شد، می آید. در آن زمان، سایت میکروبلاگینگ قول داده بود که جستجوی مستقیم پیام را ارائه دهد و در نهایت محقق شد. با این حال، قبلاً کاربران iOS می توانستند پیام های مستقیم را جستجو کنند.

توانایی توییتر برای جستجوی پیام های خاص بر اساس کلمات کلیدی و ایمیل ها اکنون در اندروید، iOS و حتی نسخه وب این پلتفرم در دسترس است. در نظرات زیر به ما بگویید که در مورد آن چه احساسی دارید! در اخبار مرتبط، توییتر اخیراً این قابلیت را برای کاربران iOS اضافه کرده است که بتوانند فایل های GIF خود را ایجاد و ارسال کنند که بسیار عالی است.