اکنون می توانید ویدیوهای طولانی YouTube خود را کوتاه کنید


یوتیوب بسیار سودآور بوده و حتی شروع به کسب درآمد از ویدیوهای کوتاه رقیب خود یعنی TikTok کرده است. به منظور تقویت ویدیوهای کوتاه، یوتیوب اکنون ابزار جدیدی به نام Edit to Short معرفی کرده است که به تبدیل یک ویدیوی طولانی یوتیوب به یک ویدیوی کوتاه کمک می کند. این ابزار جدید در برنامه های یوتیوب برای iOS و اندروید موجود است.

اکنون ویدیوهای یوتیوب را به شورت تبدیل کنید

ابزار جدید ویرایش به کوتاه یوتیوب به شما کمک می کند ۶۰ ثانیه از یک ویدیوی موجود را بگیرید و آن را با ابزارهای ویرایش مشابه برای افزودن متن، فیلترها و موارد دیگر به یک ویدیوی کوتاه تبدیل کنید. این به دنبال توانایی اخیر YouTube برای تبدیل ویدیوهای با فرمت عمودی به ویدیوهای کوتاه ۶۰ ثانیه است.

همانطور که یوتیوب اشاره می‌کند، این ویژگی به شما کمک می‌کند «نفس جدیدی در محتوای خود ببخشید» و افراد بیشتری را درگیر کنید. اگر کلیپ گرفته شده کمتر از ۶۰ ثانیه باشد، می توانید یک کلیپ اضافی را از طریق دوربین ضبط کنید یا یک ویدیوی موجود را از گالری اضافه کنید.

وقتی یک ویدیوی کوتاه از یک ویدیوی طولانی YouTube ایجاد می‌شود، ویدیوی اصلی نیز پیوند داده می‌شود و راهی را برای سازندگان فراهم می‌کند تا ویدیوی YouTube خود را تبلیغ کنند. بنابراین، به نوعی، این ابزار جدید می تواند به گسترش دسترسی ویدیوهای YouTube کمک کند و در عین حال مردم را متقاعد کند که ویدیوهای بیشتری ایجاد کنند.

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید این است که این ویژگی فقط برای تولیدکنندگان محتوا در دسترس است تا ویدیوهای خود را کوتاه کنند.

ابزار ویرایش کوتاه اکنون برای کاربران اندروید و iOS در دسترس است. باید دید این ویژگی چقدر برای توسعه دهندگان کار می کند و آیا واقعاً می خواهند از آن استفاده کنند یا خیر. نظر شما در مورد این ابزار جدید یوتیوب چیست؟ نظرات خود را با ما در نظرات زیر به اشتراک بگذارید danotik اشتراک گذاری

به این مقاله اشاره می کند