اپل واچ پرو با دکمه و صفحه نمایش اضافی بزرگتر خواهد شد!


سیب در نهایت، شایعه شده سری آیفون ۱۴ در رویداد امروز “Far Out” رونمایی خواهد شد و همچنین امیدواریم شاهد ایرپاد پرو ۲ و حتی اپل واچ های جدید باشیم. شایعات حاکی از آن است که اپل واچ پرو رده بالا این بار معرفی خواهد شد و اکنون نگاهی احتمالی به طراحی آن داریم که چیز جدیدی خواهد بود!

رندرهای اپل واچ پرو لو رفت

چند رندر CAD از Apple Watch Pro (از طریق ۹۱Mobile) ظاهر شده‌اند که صفحه‌نمایش بزرگ و مسطح با حاشیه‌های بسیار نازک را نشان می‌دهد. گفته می شود اندازه آن ۴۹ میلی متر است که بزرگترین اندازه اپل است.

لبه سمت راست دکمه دیجیتال، میکروفون و یک دکمه دیگر را در یک لبه قرار می دهد. جالب اینجاست که یک دکمه اضافی در سمت چپ قاب دیده می شود. اگرچه هیچ اطلاعاتی در مورد عملکرد ساعت وجود ندارد، اما به احتمال زیاد به راحتی به ویژگی های مختلف دسترسی خواهید داشت و برای علاقه مندان به ورزش که در نهایت مخاطبان هدف ساعت هستند، مفید خواهد بود.

مارک گورمن از بلومبرگ این اطلاعات را در توییتی تایید کرده و به ما این احساس را می دهد که اپل واچ پرو جدید اینگونه خواهد بود. جزئیات قبلی از شاسی تیتانیومی جامد حکایت داشت. پیش از این نیز شایعه شده بود که صفحه نمایش بزرگتر این ساعت هوشمند دارای باتری بزرگ با پشتیبانی از حالت کم توان (Low Power Mode) خواهد بود.

گورمن همچنین پیشنهاد کرد که اپل ممکن است باندها و واچ فیس های انحصاری را به طور خاص برای Watch Pro ارائه دهد.

ممکن است زمینه ای برای انجام ارتباطات ماهواره ای، دمای بدن و غیره با بسیاری از ویژگی های سلامتی وجود داشته باشد. انتظار می رود که قیمت در سطح بالاتری قرار گیرد، احتمالاً نزدیک به قیمت آیفون ۱۳.

انتظار می‌رود علاوه بر مدل جدید و گران‌تر اپل واچ، اپل واچ‌های سری ۸ استاندارد و اپل واچ SE 2 با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه عرضه شوند. انتظار می‌رود که هر دو مشابه جانشینان خود باشند و دارای تراشه S8 باشند. برخی از بهبودها در باتری، سلامت، و ویژگی های عملکرد نیز انتظار می رود.

علاوه بر این، شایعه شده است که یک اپل واچ مقرون به صرفه (از طریق ۹To5Mac) عرضه شود. اپل واچ “ارزان تر از Watch SE” ممکن است در رویداد Far Out امروز معرفی شود تا کاربران جوان را هدف قرار دهد. این می تواند از ویژگی تنظیم خانواده، توانایی استفاده از اتصال سلولی بدون آیفون پشتیبانی کند. با این حال، اطلاعات زیادی در مورد این محصول وجود ندارد و مطمئن نیستیم که این محصول واقعاً عرضه شود یا خیر.

از آنجایی که در حال حاضر جزئیات هنوز مشخص نیست، بهتر است تا رویداد امروز اپل منتظر بمانید تا ایده خوبی از محصولات آینده آن به دست آورید. ما این رویداد را پوشش خواهیم داد، بنابراین، با danotik با بودن