اپل ممکن است سال آینده هوم پاد جدیدی معرفی کند


از لایه ها سیب دستگاه های زیادی دارد که انتظار می رود به زودی در دسترس قرار گیرند. به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، یکی از آنها می تواند یک مدل دیسک خانگی جدید باشد. این دستگاه جایگزین هوم پاد اصلی خواهد شد که سال گذشته تولید آن متوقف شد.

هوم پاد جدید به زودی!

گورمن در خبرنامه اخیر Power On خود فاش کرد که اپل هوم پاد جدید را در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد کرد. گفته می شود مدل جدید با کد “B620” از پردازنده S8 استفاده می کند که امسال دوباره ساعت های سری ۸ را تامین می کند.

انتظار می رود این پردازنده از نظر مشخصات مشابه پردازنده S7 باشد. با این حال، ما نمی دانیم که چگونه این پردازنده A8 با OG HomePod ادغام می شود. با این حال، این می تواند یک ارتقاء قابل توجه برای تراشه S5 در HomePod mini، پاد خانه هوشمند فعلی اپل باشد.

همچنین انتظار می‌رود هوم کیس جدید همان طراحی قبلی را داشته باشد و عملکرد صوتی تا حدودی ثابت بماند. به‌روزرسانی‌ها در بخش نمایشگر و موارد دیگر انتظار می‌رود. قابلیت چند لمسی نیز موجود است.

جزئیات دیگر، از جمله قیمت، در حال حاضر در دسترس نیست. با این حال، انتظار می رود هوم پاد جدید از نظر قیمت کاملاً مقرون به صرفه باشد، با توجه به اینکه هوم پاد قبلی بسیار گران بود. به عنوان یادآوری، هوم پاد ۲۰۱۸ در زمان عرضه با قیمت ۳۴۹ دلار به فروش می رسید.

ما منتظر جزئیات بیشتر در مورد این موضوع هستیم، پس با دانوتک همراه باشید. در همین حال، گورمن اعلام کرد که AirPods Pro 2 با چیپست و عملکرد صوتی بهتر به روز خواهد شد. انتظار می رود نسل دوم AirPods Pro 2 نیز وارد بازار شود و احتمالاً امسال این اتفاق می افتد. شایعات حاکی از آن است که طراحی جدید ممکن است پشتیبانی ANC را بهبود بخشد و تغییرات بیشتری را ایجاد کند.

به زودی خواهیم دید که اپلیکیشن های اپل در بخش صوتی چگونه کار می کنند. ما با جزئیات بیشتر به شما خواهیم گفت. تا آن زمان، نظرات خود را در مورد ایده جدید HomePod با دانوتک به اشتراک بگذارید.

به این مورد امتیاز دهید