اپل سرانجام کنترل جهانی را برای iPad و Mac (در نسخه بتا) اضافه کرد


سیستم عامل مک مونتری
سیب

زمان زیادی می گذرد، اما اپل بالاخره ویژگی کنترل جهانی با تاخیر خود را منتشر می کند. این در نسخه بتا سیستم عامل های اپل است، اما این بدان معناست که ما فقط یک قدم با آن فاصله داریم تا به نسخه های منتشر شده iPadOS و macOS برسیم.

با Universal Control، تنها با قرار دادن دو دستگاه در کنار یکدیگر، می توانید از صفحه کلید و ماوس مک خود با iPad استفاده کنید. اپل اغلب در طول رویدادهای مطبوعاتی خود در مورد اینکه چگونه دستگاه هایش شبیه جادو هستند صحبت می کند، و این یکی از مواردی است که تا حدودی جادویی به نظر می رسد.

این ویژگی در ابتدا برای عرضه در پاییز ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده بود. با این حال، شاید به دلیل پیچیدگی کار این دو دستگاه با هم، تا بهار ۲۰۲۲ به تعویق افتاد.

اکنون، طبق MacRumors، هنگامی که iPadOS 15.4 و macOS Monterey 12.3 بتای را نصب می‌کنید، ویژگی Universal Control به طور خودکار فعال می‌شود. این بدان معناست که تا زمانی که دستگاه های شما در برنامه بتای اپل ثبت نام کرده اند، حتی نیازی به انجام کار خاصی برای راه اندازی آن ندارید.

متأسفانه، ما دقیقاً نمی دانیم که iPadOS 15.4 و macOS Monterey 12.3 چه زمانی در دسترس عموم قرار خواهند گرفت، اما ما انتظار آن را در بهار داریم، یعنی زمانی که اپل اعلام کرد که کنترل جهانی را به عقب رانده است.

اگر نمی توانید برای دریافت ویژگی ها در دستگاه های خود صبر کنید، می توانید رایانه و رایانه لوحی خود را در برنامه نرم افزار بتا اپل ثبت نام کنید. با این حال، باید به خاطر داشته باشید که با نرم افزار پیش از انتشار سروکار دارید، که می تواند باعث ایجاد برخی مشکلات شود.

باید با Apple ID خود ثبت نام کنید و سپس دستگاهی را که می‌خواهید به نسخه‌های بتا تغییر دهید، انتخاب کنید. هر دستگاه فرآیند خاص خود را دارد که اپل در وب سایت خود آن را تجزیه می کند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر