اپل در سال ۲۰۲۴ یک آیپد تاشو معرفی خواهد کرد


چندین سال است که شایعه شده است سیب وارد فضای گوشی هوشمند تاشو می شود، اما موضوع مشخصی در مورد آن وجود ندارد. به نظر می رسد قبل از عرضه یک گوشی هوشمند تاشو، این شرکت ممکن است ابتدا آیپد تاشو را معرفی کند که ممکن است در چند سال آینده اتفاق بیفتد.

آیپد تاشو ممکن است قبل از آیفون تاشو باشد

تحلیلگران CCS Insight (از طریق CNBC) فاش کردند که اپل در حال برنامه ریزی برای عرضه یک آیپد تاشو در سال ۲۰۲۴ است زیرا این شرکت در نهایت کاوش فناوری تاشو را آغاز می کند. این به احتمال زیاد قبل از آیفون تاشو اتفاق می افتد.

اگر تعجب می کنید که چرا اپل در وهله اول قصد دارد یک آیپد تاشو عرضه کند، هدف اصلی اجتناب از دام های احتمالی است. تحلیلگران معتقدند که بهتر است اپل با آیپد تاشو شروع کند تا در صورت بروز مشکلات فنی بررسی نشود.

بن وود، سرپرست تحقیقات CCS Insight در بیانیه ای به CNBC گفت: «فعلاً منطقی نیست که اپل یک آیفون تاشو بسازد. ما فکر می کنیم که آنها از این روند اجتناب خواهند کرد و شاید با یک iPad تاشو شروع کنند.

علاوه بر این، گوشی تاشو به معنای قیمت گزافی است که آن را از آیفون های معمولی متمایز می کند. وود به قیمت ۲۵۰۰ دلاری آن اشاره کرد که به طور قابل توجهی گرانتر از سامسونگ گلکسی زد فولد ۴ است.

برای کسانی که نمی‌دانند، انتظار می‌رود اپل در سال ۲۰۲۵ یک آیفون تاشو معرفی کند و اکنون که ابتدا در مورد آی‌پد تاشو شنیده‌ایم، به نظر می‌رسد این جدول زمانی منطقی است. شایعه شده است که اپل در حال مذاکره با ال جی برای دریافت صفحه نمایش تاشو است. بر اساس گزارشی از سال ۲۰۱۹، آی‌پد تاشو همچنین به پشتیبانی از ۵G اشاره می‌کند. با این حال، هنوز جزئیات زیادی در مورد این موضوع نداریم و هیچ صحبتی در مورد اینکه آیا قطعاً این اتفاق خواهد افتاد یا خیر وجود ندارد.

از آنجایی که هنوز زمان زیادی تا عرضه آیپد تاشو شایعه شده باقی مانده است، بهتر است منتظر اخبار رسمی و دقیق تری در این زمینه باشید. مادر danotik ما جزئیات بیشتری در مورد این موضوع به شما خواهیم داد. بنابراین، با ما همراه باشید و نظرات خود را در مورد iPad تاشو در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این مقاله اشاره می کند