اپل تمام مدل های آیفون ۱۵ را با Dynamic Island عرضه می کند


سیب تغییرات ایجاد شده با Dynamic Island در آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ پرو مکس. ادغام سخت افزار و نرم افزار می تواند در گوشی ها بسیار جالب باشد. در حالی که ممکن است برخی از این که آن را فقط به مدل های پرو رسانده ناامید شوند، ممکن است سال آینده اینطور نباشد.

شما کل آیفون ۱۵ سری Dynamic Island را دریافت خواهید کرد

آخرین اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط تحلیلگر راس یانگ نشان می دهد که تمام مدل های آیفون ۱۵ با Dynamic Island عرضه می شوند. این شامل آیفون ۱۵، آیفون ۱۵ پلاس، آیفون ۱۵ پرو و ​​آیفون ۱۵ پرو مکس می شود.

بنابراین، سری آیفون ۱۵ سال آینده می‌تواند دارای اعلان‌ها، هشدار تماس مداوم، ادغام Spotify و موارد دیگر باشد. به این ترتیب، افرادی که به دنبال ارتقا به مدل‌های استاندارد هستند، احساس نمی‌کنند که کنار گذاشته شوند.

با این حال، باید یک عامل تمایز بین مدل های حرفه ای و غیر حرفه ای وجود داشته باشد. این موضوع توسط فناوری ۱۲۰ هرتزی LTPO ProMotion و ویژگی Always-on-Display (AOD) برای آیفون ۱۵ پرو و ​​۱۵ پرو مکس تضمین شده است.

بنابراین، اپل ممکن است به ارائه تجربه با نرخ تازه سازی بالا فقط با مدل های Pro خود ادامه دهد. گفته می شود که این به دلیل مشکلات زنجیره تامین است.

در مورد دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی، ما فکر نمی کنیم که به آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس برسد. اما باید منتظر ماند تا نتیجه نهایی را ببینیم. انتظارات دیگر ممکن است شامل بهبود عمر باتری و برخی تغییرات اضافی در دوربین باشد. باید دید که آیا اپل به تصمیم خود مبنی بر اجرای مدل های غیر حرفه ای با پردازنده قدیمی تر ادامه می دهد یا خیر. از آنجایی که هنوز برای صحبت در مورد سری آیفون ۱۵ زود است، بهتر است منتظر اطلاعات بیشتر باشید.

در همین حال، Dynamic Island در آیفون ۱۴ پرو و ​​۱۴ پرو مکس اکنون از بازی جدید Hit the Island پشتیبانی می کند و اگر دارید، مقاله ما در مورد لیست برنامه های پشتیبانی شده توسط Dynamic Island در آیفون به این نگاه کن همچنین نظرات خود را در مورد بازی و Dynamic Island در تمامی مدل های آیفون ۱۵ در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.