اپل به اپ استور اجازه می دهد تا برنامه های ایمیلی را برای مشتریان در مورد گزینه های پرداخت جایگزین توسعه دهد


توسعه دهندگان اپ استور به زودی می توانند از طریق ایمیل از مشتریان بخواهند گزینه های پرداخت جایگزین را به آنها اطلاع دهند و احتمالاً از هزینه های پلت فرم اجتناب کنند.

این تغییر زمانی معرفی می‌شود که اپل تلاش می‌کند تا یک دعوای دسته‌جمعی را که توسط گروهی از توسعه‌دهندگان آمریکایی در سال ۲۰۱۹ مطرح شده بود که به کمیسیون‌ها و هزینه‌های «انتخاب سود» اپ استور اعتراض داشتند، حل و فصل کند.

در تلاشی برای حل این دعوی در حالی که «انعطاف‌پذیری و منابع بیشتری برای توسعه‌دهندگان کوچک فراهم می‌کند»، اپل توضیح داد که اکنون به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد «از ارتباطاتی مانند ایمیل برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد روش‌های پرداخت خارج از برنامه iOS خود استفاده کنند». اگرچه این یک حرکت قابل توجه است، اما به این معنی نیست که توسعه دهندگان می توانند گزینه های پرداخت جایگزین را در خود برنامه ها ادغام کنند.

این شرکت در بیانیه مطبوعاتی خود ادامه داد: “مثل همیشه، توسعه دهندگان برای خریدهای خارج از برنامه یا اپ استور به اپل کمیسیون پرداخت نمی کنند. کاربران باید با تماس خود موافقت کنند و حق انصراف را داشته باشند.”

اپل همچنین تعداد امتیازهای قیمتی را که در اختیار توسعه‌دهندگان برای اشتراک‌ها، خریدهای درون برنامه‌ای و برنامه‌های پولی از کمتر از ۱۰۰ به بیش از ۵۰۰ قرار می‌گیرد، افزایش می‌دهد و متعهد به ایجاد صندوقی برای کمک به توسعه‌دهندگان آمریکایی است که به طور مداوم کمتر از ۱ میلیون دلار درآمد دارند. سالیانه در کل سبد خود.

«برنامه‌نویسان واجد شرایط باید در هر سال تقویمی که در آن توسعه‌دهندگان یک حساب کاربری داشته‌اند، از طریق فروشگاه ایالات متحده، ۱ میلیون دلار یا کمتر از طریق فروشگاه ایالات متحده کسب کرده باشند – از جمله ۹۹ درصد از توسعه‌دهندگان در ایالات متحده. ایالات، قبل از اینکه متعهد شوید جزئیات بیشتری را در آینده به اشتراک بگذارید.

علاوه بر این، اپل متعهد شده است که ساختار فعلی برنامه کسب و کار کوچک App Store را طی سه سال آینده حفظ کند. جستجوی App Store همچنین به شکل فعلی خود حفظ خواهد شد – به این معنی که همچنان به ویژگی های عینی مانند بارگیری ها، رتبه بندی ستاره ها، ارتباط متن و سیگنال های رفتار کاربر – برای مدت زمان مشابه متکی است.

این تغییرات پس از تایید دادگاه اعمال خواهند شد و در حالی اعلام شد که اپل همچنان با اپیک به دلیل تصمیمش مبنی بر اعمال پرداخت های شخص ثالث به مخالفت می کند. یک بازی الکترونیکی است در iOS (در نتیجه اپل عنوان را از فروش خارج کرد) در تلاش برای به چالش کشیدن “انحصار فروشگاه App”.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر