اپلیکیشن جذب دانشجویان و فارغ التحصیلان نخبه


نشست مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا با اعضای هیات علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با هدف افزایش تعامل و ارتباط صنعت و دانشگاه برگزار شد.

به گزارش پارچین خودرو، نشست صنعت و دانشگاه با حضور محمدعلی تیموری مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا، حسن کریمی رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و تعدادی برگزار شد. از مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا. و اساتید و اعضای هیأت علمی این دانشگاه در خصوص شرایط همکاری متقابل.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در این نشست گفت: دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی یکی از بهترین دانشگاه های صنعتی کشور است که از زیرساخت های قابل قبولی در زمینه آموزشی، پژوهشی و آزمایشگاهی بهره می برد.

وی افزود: این دانشگاه ظرفیت و توانایی قابل قبولی برای تشکیل کارگروه های ارتقای کیفی و طراحی مهندسی دارد و شرایط همکاری دوجانبه مهیا است.

تیموری گفت: پروژه ها و نیازهای زیادی در صنعت خودرو وجود دارد که امیدواریم با حضور نخبگان دانشگاهی پاسخگوی نیاز صنعت و جامعه باشد.

وی از درخواست گروه سایپا برای جذب دانشجویان و فارغ التحصیلان نخبه این دانشگاه به گروه سایپا خبر داد و گفت: امیدواریم این ارتباط دو سویه صنعت و دانشگاه موجب جذب نخبگان بیشتر و ارتقای سطح صنعت خودرو در کشور شود.

تیموری در پایان خاطرنشان کرد: طی ده سال گذشته در گروه سایپا در گروه های مهندسی، کیفیت، تولید و بهره برداری، کارشناسان دانشگاه منصوب نشده اند و در تلاش هستیم تا با دانشگاه همکاری کرده و بستر لازم را ایجاد کنیم. به منظور حضور اساتید و دانشجویان فضایی برای تعاملات سازنده و کاربردی برای رفع ایرادات و مشکلات صنعت خودرو فراهم شود.