اپلیکیشن جدید اینستاگرام پست هایی را که واقعا دوست دارید را پیشنهاد می کند


اپلیکیشن جدید اینستاگرام پست هایی را که واقعا دوست دارید را پیشنهاد می کند

اینستاگرام به دلیل فید الگوریتم محور خود که در نهایت پست های توصیه شده نامربوط را نشان می دهد مورد انتقاد قرار گرفته است. ماه گذشته، آدام ماسری از اینستاگرام فاش کرد که این موضوع به زودی تغییر خواهد کرد، حتی برخی از ویژگی هایی که اخیراً معرفی کرده حذف خواهد شد. پلتفرم رسانه اجتماعی متا برنامه‌های جدیدی دارد تا به شما نشان دهد واقعاً به کدام پست‌ها علاقه دارید.

اینستاگرام از شما می خواهد که کنترل بیشتری داشته باشید

اینستاگرام در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به شما کمک می کند برخی از پست های توصیه شده را با استفاده از کلمات کلیدی، عبارات و حتی ایموجی ها در کامنت و هشتگ پست حذف کنید. این کار از نمایش پست‌هایی با چنین کلمات کلیدی و شکلک‌هایی در IG شما جلوگیری می‌کند و شما را از دیدن دائم پست‌هایی که دوست ندارید نجات می‌دهد.
اینستاگرام در یک پست وبلاگی گفت: “امروز اعلام می کنیم که در حال آزمایش دو روش جدید برای کمک به شما در شکل دادن به تجربه اینستاگرام خود هستیم.”
یکی از ویژگی‌هایی که در حال آزمایش است، امکان علامت‌گذاری چندین پست در بخش کاوش به عنوان «علاقه‌مند نیست» است. این روش دیگری است برای اینکه به اینستاگرام بگوییم این نوع پست‌هایی نیستند که می‌خواهید کاوش کنید و به شما کنترل بیشتری بر آنچه در اینستاگرام شما نمایش داده می‌شود، می‌دهد.
در گوشه سمت راست بالای بخش کاوش، گزینه ای برای ارسال به عنوان “علاقه ندارم” وجود خواهد داشت. همچنین می توانید انتخاب کنید که اگر محتوایی به شما توهین می کند، آن را به عنوان حساس علامت گذاری کنید.
اینستاگرام همچنین برخی از ابزارهای خود را برای شما برجسته می کند تا «بیشتر چیزهایی را که می خواهید در فید اینستاگرام خود ببینید». این شامل تقسیم فید شما به فالوورها و موارد دلخواه، ابزار بی‌علاقه، امکان به تعویق انداختن پست‌های پیشنهادی و تنظیمات حساس کنترل محتوا است.
در حالی که ابزارهای جدید محتوای مورد علاقه ما را به طور خودکار به ما نشان نمی دهند، حداقل می دانیم که پلت فرم رسانه های اجتماعی در تلاش است تا مشکلی را که اخیراً مردم داشته اند را حل کند. باید دید که آیا این واقعاً تأثیری دارد یا خیر. شما در مورد این چه فکری می کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید danotik اشتراک گذاری