اوپو امسال روی دو گوشی تاشو جدید کار می کند


OPPO پس از عرضه اولین دستگاه تاشو خود در اواخر سال گذشته، اکنون روی دو گوشی هوشمند با صفحه نمایش تاشو کار می کند که اواخر امسال وارد بازار خواهند شد. یکی جانشین Oppo Find N خواهد بود، در حالی که دیگری یک دستگاه تاشو مانند مدل های Samsung Galaxy Z Flip خواهد بود. ما جزئیات را در زیر بررسی خواهیم کرد.

دو گوشی جدید تاشو از Oppo در دست ساخت هستند

طبق گزارش اخیر IT Home China، به نقل از یک ایستگاه چت دیجیتال قابل اعتماد، Oppo در حال توسعه چند گوشی هوشمند تاشو جدید است که احتمالاً رقیب مدل‌های آینده سامسونگ Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4 هستند.

این گزارش حاکی از آن است که یکی از دستگاه ها مشابه Oppo Find N خواهد بود و دارای طراحی لولای تاشو افقی با نمایشگر قرار گرفته در بالا خواهد بود. ظاهرا این گوشی Oppo Find N 2 نام دارد علاوه بر این این دستگاه نسبت به نسل قبل وزن و ضخامت کمتری دارد.

با این حال، دستگاه دیگر یک گوشی هوشمند تاشو خواهد بود، به این معنی که کوچکتر از Find N 2 خواهد بود. اگرچه نام دستگاه هنوز فاش نشده است، نام رمز داخلی دستگاه “Dragonfly” است. این گزارش همچنین نشان می دهد که سنجاقک با بدنه مفصلی جدید و ضخامت کمتری عرضه خواهد شد. علاوه بر این، صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز خواهد بود.

در مورد جزئیات گوشی‌های تاشوی آتی Oppo، انتظار می‌رود که این شرکت مجموعه‌ای از دستگاه‌های پیشرفته را با پردازنده‌های ممتاز Qualcomm و MediaTek در نیمه دوم سال عرضه کند. بنابراین، انتظار می رود تاهای آینده دارای ویژگی های پیشرفته و ویژگی های پیشرفته باشند.

انتظار داریم در روزها و ماه های آینده بیشتر در مورد دستگاه های تاشو جدید Oppo بشنویم. پس حتما منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید danotik باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

به این مقاله اشاره می کند