اولین نمایش OnePlus 11 Pro طراحی جدیدی را نشان می دهد


وان پلاس این شرکت قبلاً پرچمدار ۲۰۲۲ را در قالب وان پلاس ۱۰ پرو و ​​وان پلاس ۱۰ تی عرضه کرده است و اکنون به نظر می رسد که تمرکز خود را بر روی پرچمدار سال ۲۰۲۳ که گفته می شود وان پلاس ۱۱ پرو نامیده می شود، معطوف کرده است. اولین نمایش در حال حاضر منتشر شده است و ممکن است شاهد چیز متفاوتی باشیم.

این می تواند OnePlus 11 Pro باشد!

افشاگر محبوب Evan Blass با نام مستعار OnLeaks (با همکاری Smartprix) تصاویری از OnePlus 11 Pro ادعایی را به اشتراک گذاشته است و به ما نگاهی اولیه به همین موضوع می دهد. این تصاویر طراحی جدید و متفاوتی را نشان می دهد که بی شباهت به OnePlus 10 Pro نیست.

OnePlus 11 Pro با یک جعبه دوربین عقب دایره ای بزرگ که مانند یک نیم دایره در بالا سمت چپ قرار گرفته دیده می شود. این مجموعه شامل سه دوربین و یک فلاش LED است. OnePlus همچنین ممکن است به همکاری خود با Hasselblad برای OnePlus 11 Pro ادامه دهد.

یک صفحه نمایش بدون حاشیه در جلو با سوراخ احتمالی وجود دارد، اما ما دقیقا نمی دانیم کجاست. همچنین یک نوار لغزنده هشدار انحصاری OnePlus وجود دارد که در OnePlus 10T وجود نداشت. شاید در نهایت فقط مدل های Pro شما را به دست آورند.

OnePlus 11 Pro در رنگ مشکی کلاسیک عرضه می شود و در آینده می توان انتظار رنگ های بیشتری را داشت. همچنین پیشنهاد می شود که وان پلاس اکنون فقط مدل های Pro و T را ارائه دهد و مدل های وانیلی را کنار بگذارد. با این حال، این تنها یک فرض است و جزئیات دقیق هنوز مشخص نیست.

در مورد برگه مشخصات، هنوز برای دریافت جزئیات مناسب خیلی زود است. اما، می‌توان انتظار داشت نسل بعدی پردازنده Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2، سرعت شارژ سریع‌تر (احتمالاً ۱۵۰ وات)، دوربین‌های بهبودیافته و موارد دیگر. OnePlus 11 Pro می‌تواند در نیمه اول سال آینده مانند OnePlus 10 Pro و حتی سری OnePlus 9 عرضه شود، اما ما هنوز برای دریافت ایده بهتر به چیزی از OnePlus نیاز داریم. از آنجایی که افشای اطلاعات تازه شروع شده است، برای جزئیات بیشتر قبل از افشای نهایی با ما همراه باشید.

هر خبری که در مورد OnePlus 11 Pro بشنویم شما را در جریان خواهیم گذاشت. بنابراین، به ما بپیوندید danotik با ما همراه باشید و در نظرات زیر به ما اطلاع دهید که آیا طراحی لو رفته وان پلاس ۱۱ پرو را دوست دارید یا خیر.

به این مقاله اشاره می کند