اولین روز


من فکر می کنم از نظر فنی امروز اولین روز است مرکز زلزلهبه اما بلافاصله ، من کاملاً فراموش کردم که قبل از صبحانه روی ترازو (فقط برای مرجع ، نه برای قضاوت) قدم بگذارم. بنابراین مطمئنم فردا این کار را انجام می دهم.

اما من همه ویتامین ها را مصرف کردم! در حال حاضر ، این شامل یک دوز یک بار در روز و مقداری ویتامین D و همچنین چند مکمل است که مادر شوهرم برای مو و ناخن هایش قسم می خورد (فکر می کنم دانه کدو تنبل و مقداری بیوتین؟) به روز اول ، ویتامین ها! این یک نتیجه است.

من ردیاب MyFitnessPal را مجدداً راه اندازی کردم تا ببینم غذا را کجا بگذارم. در حال حاضر ، من فقط آنچه را که می خورم یادداشت می کنم تا ببینم کجا هستم و می خواستم 2500 کالری یا کمتر حفظ کنم. البته ، من دائماً در حال تغییر این داده های مختلف هستم.

هنوز راه رفتن را شروع نکرده ام. اگر امروز کمی به قطرات باران فشار دهم ، این کار را می کنم. حداقل یک سلام به خورشید می گویم.

این یک شروع است.

من با صبحانه یک آب میوه / آب میوه خریدم ، اما اکنون مقداری آب نوشیدم. مزه اش خوب است! چند جعبه نوشابه باقی مانده است که در چند روز آینده می نوشم ، اما بعد از آن مدتی آن را نخرید.

نوسانات مثبت. به جلو حرکت کن.

دیدگاهتان را بنویسید