اندروید ۱۳ QPR1 بتا دارای تنظیمات جدیدی برای سلامت باتری و …


پس از انتشار پایدار اندروید ۱۳ برای گوشی های پیکسل، اکنون گوگل اولین نسخه بتای انتشار فصلی پلتفرم (QPR1) اندروید ۱۳ را برای گوشی های پیکسل منتشر کرد. این به‌روزرسانی عمدتاً بهبودها و اصلاحاتی را ارائه می‌کند، اما برخی از ویژگی‌های جدید از جمله تنظیمات جدید سلامت باتری را نیز ارائه می‌کند. ما جزئیات را در زیر بررسی خواهیم کرد.

اندروید ۱۳ QPR1 بتا منتشر شد

به‌روزرسانی جدید اندروید ۱۳ QPR1 بتای بسیاری از ویژگی‌های جدید را به ارمغان می‌آورد و همانطور که میشال رحمان اشاره کرد، تنظیمات جدیدی برای سلامت باتری وجود دارد.

صفحه تنظیمات جدید وضعیت سلامت باتری (کم، اوج، پایدار) را با جزئیات بیشتری نشان می دهد و همچنین فاکتورهای سلامت را فهرست می کند. رابط کاربری تمایل دارد به طراحی متریال شما نزدیک‌تر باشد و تمیزتر به نظر برسد.

رحمان تعدادی ویژگی جدید را کشف کرده است که در حال حاضر در حال آزمایش هستند و باید به تدریج برای عموم مردم عرضه شوند. باید بدانید که از آنجایی که اندروید ۱۳ در حال حاضر فقط برای کاربران پیکسل پایدار است، ممکن است کمی طول بکشد.

Android 13 QPR1 Beta یک برنامه به‌روزرسانی‌شده Pixel Recorder با کنترل‌های بیشتر، دکمه پخش/مکث بزرگ‌تر و موارد دیگر را معرفی می‌کند. همچنین یک مرکز امنیتی جدید برای تنظیمات حریم خصوصی و امنیتی، پشتیبانی از صدای فراگیر، تنظیمات سریع حالت دسکتاپ جدید، بلوتوث LE Audio و موارد دیگر وجود دارد.

این به روز رسانی شامل یک گزینه جدید Clear Calling برای کاهش نویز پس زمینه در حین تماس، یک ویژگی حالت مهمان و یک تنظیمات محافظ صفحه نمایش سریع است. علاوه بر این، مشکلات مربوط به راه‌اندازی باز کردن قفل اثر انگشت، خرابی رابط کاربری سیستم و موارد دیگر برطرف شده است.

اندروید ۱۳ QPR1 بتا برای پیکسل ۴a (4G و ۵G)، پیکسل ۵a، پیکسل ۶a، پیکسل ۵، پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو منتشر شده است. هیچ اطلاعاتی در مورد زمان عرضه نسخه پایدار منتشر نشده است، اما ممکن است کمی طول بکشد. مادر danotik ما شما را با تمام جزئیات به روز خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید. در ضمن، اگر هنوز برای برنامه اندروید ۱۳ بتای ثبت نام نکرده اید (یا می خواهید)، می توانید به روز رسانی QPR1 را در هر یک از دستگاه های پیکسل لیست شده در بالا دریافت کنید!

به این مقاله اشاره می کند