انتظار می رود آیپد پرو جدید با تراشه M2 امسال عرضه شود


سیب سرانجام به همه شایعات پایان داد و نسل بعدی تراشه M2 را در رویداد WWDC که اخیراً به پایان رسید معرفی کرد. این تراشه در حال حاضر از مک بوک ایر و مک بوک پرو ۲۰۲۲ پشتیبانی می کند، اما انتظار می رود دستگاه های بیشتری به آن اضافه شوند. و این می تواند یک مدل جدید iPad Pro باشد که امسال عرضه می شود.

تاریخ عرضه آیپد پرو M2 اعلام شد

به عنوان بخشی از خبرنامه Power On خود، مارک گورمن از بلومبرگ فاش کرد که اپل در حال آماده شدن برای عرضه آیپد پرو جدید است که ممکن است در سپتامبر یا اکتبر سال جاری در دسترس باشد. اگر چنین است، ممکن است همزمان با عرضه سری آیفون ۱۴ باشد.

انتظار می رود آیپد پرو جدید با پشتیبانی از شارژ بی سیم و «سیستم دوربین بهبودیافته» عرضه شود. تراشه M2 18٪ بهبود CPU و ۳۵٪ عملکرد GPU را ارائه می دهد. آیپد پرو جدید احتمالا در دو نسخه ۱۱ و ۱۲.۹ اینچی عرضه خواهد شد، اما اگر شایعات را باور کنیم، آیپد پرو ۱۴.۱ اینچی نیز یک گزینه خواهد بود.

آیپد پرو با صفحه نمایش ۱۴.۱ اینچی امسال نیز می تواند در دسترس باشد. با این حال، تحلیلگر راس یانگ قبلاً اعلام کرده بود که اپل می تواند یکی از این محصولات را در اوایل سال ۲۰۲۳ معرفی کند. انتظار می رود آیپد پرو ۱۴ اینچی دارای صفحه نمایش MiniLED با پشتیبانی از ProMotion باشد. همچنین اعتقاد بر این است که مدل ۱۲.۹ اینچی می تواند از صفحه نمایش بدون حاشیه استفاده کند.

با این حال، ما مطمئن نیستیم که اپل قصد دارد چه کاری انجام دهد. اندازه صفحه نمایش iPad Pro فعلی احتمالا امسال به روز می شود و صفحه نمایش جدیدی در سال آینده عرضه می شود. باید منتظر جزئیات بیشتر باشیم. علاوه بر این، جزئیات بیشتری در مورد اینکه مدل های جدید آیپد پرو چگونه خواهند بود، مورد نیاز است.

همچنین انتظار می رود اپل مدل های جدید مک بوک ایر و پرو ۱۵ و ۱۲ اینچی را در سال آینده معرفی کند. بنابراین، بهتر است منتظر بمانید و برنامه های اپل برای امسال و سال ۲۰۲۳ را ببینید. ما در دانوتک شما را در جریان خواهیم گذاشت. پس به ما بپیوندید