انتصاب مدیر روابط عمومی شرکت بیمه سینا


عبدالله سلطانی ثانی مدیرعامل بیمه سینا در حکمی بهمن علی بخشی را به عنوان سرپرست روابط عمومی شرکت بیمه سینا منصوب کرد.

به گزارش پارچین خودرو، طی مراسمی با حضور عبدالله سلطانی ثانی مدیرعامل، داود کریمی معاون اجرایی و فرهاد فروخی معاون منابع انسانی و پشتیبانی، بهمن علی بخشی به عنوان مدیر روابط عمومی بیمه بیمه سینا معرفی شد.

مدیرعامل بیمه سینا بر نقش و اهمیت روابط عمومی تاکید کرد و اظهار داشت: ایجاد وحدت در اطلاع رسانی شفاف و صریح و پاسخگویی صادقانه به ذینفعان شرکت و ارائه تصویری منصفانه و بدون تحریف از عملکرد خانواده بزرگ بیمه سینا در افکار عمومی. . برنامه ریزی مبتنی بر تحول و نوآوری در عملیات اطلاعاتی و تحرک در حوزه های مختلف روابط عمومی و تلاش برای افزایش پویایی، هماهنگی و هم افزایی با سازمان ها و نهادهای ذیربط از جمله انتظارات روابط عمومی است.

نائب رئیس هیئت مدیره بیمه سینا تصریح کرد: انعکاس هوشمندانه و هنرمندانه اخبار و اطلاعات از طریق روابط عمومی ذینفعان سهم بسزایی در کسب موفقیت و برجسته سازی تلاش تمامی کارکنان این شرکت دارد.

علی بخشی، رئیس روابط عمومی شرکت بیمه سینا با تشکر از حسین اعتماد، مدیرعامل این شرکت، وجود و وجود روابط عمومی را امری ضروری برشمرد و توضیح داد: روابط عمومی را نباید صرفاً در چارچوب ساختار نگاه کرد. اما رویکردی که می‌تواند شرایطی را فراهم کند که کارکنان، مشتریان و مالکان را در تصمیم‌گیری‌ها درگیر کند.

بر اساس این گزارش: بهمن علی بخشی از فعالان عرصه روابط عمومی و رسانه، دارای مدرک کارشناسی علوم ارتباطات اجتماعی، فوق لیسانس روابط عمومی، دانشجوی دکتری مدیریت رسانه (نویسندگی پایان نامه) و معلم سواد رسانه ای او دارای تجربه رسانه ای و مقالات متعدد در روابط عمومی و مدیریت رسانه است.