امیدواریم اولین محصول صوتی تسلا به ایالات متحده نیاید – Geek Review


تسلا

اخیراً متوجه شدیم که تسلا با گسترش نام تجاری خود به چندین دسته محصولات صوتی از جمله میکروفون، هدفون، آمپلی‌فایر و غیره پیش رفته است. و اکنون، این شرکت به تازگی اولین محصول صوتی خود، تسلامیک، میکروفون کارائوکه داخل خودرو را معرفی و منتشر کرده است.

امیدواریم اولین محصول صوتی تسلا به ایالات متحده نیاید، زیرا آخرین چیزی که هر کسی می‌خواهد این است که به کارائوکه‌ای از یک راننده Uber گوش دهد.

با جدیت تمام، این شرکت به تازگی میکروفون خود را با نام تجاری تسلا در چین عرضه کرده است که به خوبی با وسایل نقلیه و برنامه های داخلی آن جفت می شود. این میکروفون برای کارائوکه داخل خودرو طراحی شده است و با آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزار «سال نوی چینی» تسلا ۲۰۲۲ سازگار است. این محصول به طور خاص در به روز رسانی ۲۰۲۲.۲.۱ برای خودروهای چینی ذکر شده است. به گفته توییتر.

زوجی که تسلامیک می خوانند
تسلا

این میکروفون در فروشگاه آنلاین چینی Telsa با قیمت ۱۱۹۹ یوان (۱۸۸ دلار) برای یک مجموعه دو نفره موجود است، اما احتمالاً به سرعت فروخته می شود، چه رسد به راه اندازی، و سایت همچنان از هم می پاشد. آخرین به‌روزرسانی تسلا به لطف کاتالوگ Leishi KTV، آهنگ‌های بیشتری را نیز اضافه کرده است که به خوانندگان گزینه‌های بیشتری از همیشه می‌دهد.

سیستم کارائوکه از صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی برای نمایش اشعار استفاده می کند. با توجه به توضیحات وب سایت تسلا، تسلامیک با چند حالت صوتی منحصر به فرد برای کمک به خوانندگان در بهبود صدا ارائه می شود.

برای کسانی که نمی دانند، کارائوکه در چین و اکثر کشورهای آسیایی بسیار محبوب است، بنابراین این محصول جدید باید بهترین باشد. بار دیگر، تسلامیک جدید در حال حاضر فقط در چین در دسترس است، اما با ثبت علامت تجاری اخیر تسلا، می‌توانیم چیزی مشابه را در ایالات متحده و جاهای دیگر ببینیم. آیا برای دو میکروفون ۱۹۰ دلار از دست می دهید و در ماشین تسلا خود کمی کارائوکه انجام می دهید؟

از طریق redditرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر