امکان چت از طریق کامپیوتر در اسنپ چت


اسنپ ​​چت قابلیت های خود را گسترش داده است و اکنون به شما امکان می دهد در وب مکالمه داشته باشید، چه از طریق پیام یا تماس. اسنپ ​​چت برای وب تجربه مشابه با WhatsApp را ارائه می دهد. بیایید نگاهی به جزئیات این آپدیت بیندازیم.

Snapchat اکنون می تواند در وب استفاده شود

Snap Inc فاش کرد که اکنون می توانید از طریق رایانه خود در اسنپ چت (البته فقط از طریق Google Chrome) تماس های ویدیویی/صوتی برقرار کنید و حتی مکالماتی را که در نسخه های تلفن همراه Snapchat قطع شده اند، از سر بگیرید. همچنین می‌توانید Snaps را ارسال کنید، که تمرکز اصلی برنامه اشتراک‌گذاری عکس از زمان شروع آن بوده است. این را می توان با مراجعه به web.snapchat.com انجام داد.

با بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر که به طور میانگین هر ماه از تماس‌های صوتی و تصویری ما استفاده می‌کنند، ما هیجان‌زده هستیم که اکنون به کاربران خود راه جدیدی را برای «ادامه مکالمه در رایانه‌هایشان، جایی که کار می‌کنند، یاد می‌گیرند و کار می‌کنند» ارائه می‌کنیم.»

نسخه وب آن همچنین از ویژگی های چت مانند تعاملات چت و پاسخ های چت پشتیبانی می کند. لنزهای AR محبوب، یکی از ویژگی های امضای اسنپ چت، به زودی در وب نیز در دسترس خواهند بود.

با این حال، یک مشکل وجود دارد. این ویژگی ها برای کسانی که عضو اسنپ چت + هستند در دسترس خواهد بود. این مدل اشتراک ویژگی‌های انحصاری مانند توانایی پین کردن بهترین دوستانتان، توانایی دیدن تعداد دفعات تماشای مجدد داستان و موارد دیگر را به شما می‌دهد.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که اسنپ چت برای وب در ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، استرالیا و نیوزلند در دسترس است. ما مطمئن نیستیم که چه زمانی به مناطق بیشتری خواهد رسید و آیا همیشه یک چیز پولی خواهد بود.

با این حال، به نظر می رسد سرویس اشتراک + Snapchat یک سرمایه گذاری جدی برای رقابت با تلگرام پریمیوم و حتی واتساپ پریمیوم باشد و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد به روزرسانی های بیشتری در این زمینه باشیم. باید دید نسخه پولی چگونه گسترش می یابد و آیا می تواند ۳۳۲ میلیون کاربر فعال روزانه یا حداقل برخی از آنها را درگیر کند یا خیر!

به این مقاله اشاره می کند