اقتصادی ترین دوربین مداربسته | دانوتک


اقتصادی ترین دوربین مداربسته یک موضوع کلی در خصوص خرید ارزنده محصولات و تجهیزات نظارتی در جهان به شمار می‌رود و بررسی آن اشاره به خرید محصولات باکیفیت و قیمت مناسب دارد. در فروشگاه ایران هایلوک فرایند تهیه تجهیزات در سه مرحله زیر انجام می‌شود.

نخست مشاوره

دوم خرید دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته

سوم نصب

فرق نمی‌کند محصولات کدام برند را تهیه می‌کنید، در فروشگاه ایران هایلوک، نمایندگی رسمی هایک ویژن محصولات برند و معتبر به فروش می‌رسد. محصولات برند و معتبر در ایران توسط شرکت‌های معتبر گارانتی دهنده وارد می‌شود و به نمایندگی‌های رسمی آن برندها عرضه می‌شود. فروشگاه ایران هایلوک به نشانی وبسایت www.iranhilook.com  تمام محصولات را با گارانتی معتبر عرضه می‌کند و از همان گام نخست یعنی مشاوره و مرحله بعد فروش و در نهایت نصب دوربین مداربسته در کنار کاربران خواهد بود.

خوب است بدانید دو برند هایک ویژن و هایلوک در جهان به عنوان بهترین دوربین مداربسته شناخته می‌شوند.

هایلوک یک برند اقتصادی است و در این مقاله با عنوان اقتصادی‌ترین دوربین مداربسته در جهان می‌خواهیم این موضوع را بررسی کنیم. هایک ویژن را هم به عنوان بهترین تجهیزات نظارتی در جهان از فروشگاه ایران هایلوک خریداری کنید و اطمینان داشته باشید این فروشگاه «جلب اعتماد مشتری»، «پاسخگویی سریع» و «تضمین اصالت کالا» را سه اصل اولیه کار خود می‌داند.

چرا ایران هایلوک؟

اقتصادی‌ترین تجهیزات نظارتی در فروشگاه ایران هایلوک عنوان مقاله‌ای است که کاربران را برای تهیه سیستم‌های ارزان قیمت راهنمایی می‎کند. برای آن دسته از کاربرانی که نیازی به ویژگی‌های منحصر به فرد ندارند و فقط می‌خواهند از محیط مورد نظرشان نظارت داشته باشند، این محصولات پیشنهاد می‌شود. البته پکیج‌های فروشگاه ایران هایلوک به خودی خود جزو ارزان قیمت ترین مجموعه تجهیزات محسوب می‌شود ولی در این مقاله به مواردی اشاره می‌شود که از هر موارد موردنیاز کاربر جزو اقتصادی ترین موارد محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید خرید دوربین مداربسته صرفا تمام هزینه‌های تهیه تجهیزات نیست و برای فعالسازی یک تجهیزات نظارتی کامل باید مراحل زیر را طی کنید و بابت آنها هزینه بپردازید:

خرید دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته(تنظیم و جایگذاری)

نصب دستگاه(وصل کردن هارد، آغاز کار و آموزشهای مرتبط)

کابل کشی(به همراه داکت کشی و فلکسی کشی در صورت نیاز)

نصب سوئیچ(فقط برای تکنولوژی تحت شبکه و همراه با آن دسته دستگاه های بدون پی او ای)

جاگذاری رک و باکس(در صورت نیاز)

انتقال تصویر بر روی گوشی تلفن همراه یا رایانه شخصی(در صورت نیاز)

تمام موارد ذکرشده در کنار هم جزو ملزومات نصب سیستم نظارتی است و هر کدام مکمل یکدیگرند.

ایران هایلوک

بهترین تجهیزات AHD؟

به طور کلی در فروشگاه ایران هایلوک، دوربین‌های مداربسته با دو تکنولوژی AHD و IP به فروش می‌رسد. دوربینهای مداربسته تحت شبکه یا IP  به کلی گران هستند و هیچ جوره جزو محصولات اقتصادی نیستند اما تکنولوژی AHD به ذات ارزان قیمت است. در فروشگاه ایران هایلوک با تجربه‌ترین و زبده‌ترین کارشناسان فروش و نصب همراه کاربران خواهند بود تا پس از خرید برای فعالسازی و راه‌اندازی این کار را بر عهده بگیرند و آن را به بهترین شکل اجرا کنند. شما می‌توانید برای مشاوره، خرید و دریافت خدمات خرید و نصب با شماره تلفن ثابت ۰۲۱۶۶۷۳۵۵۴۴ یا شماره تلفن همراه ۰۹۹۰۱۲۲۰۰۳۰ تماس بگیرید.

اگر شما از آن دسته از افراد هستید که در زمینه تجهیزات نظارتی و دوربین مداربسته هیچ سررشته‌ای ندارید، قطعا باید این مقاله را مطالعه کنید تا بدانید تجهیزات نظارتی اقتصادی را از ایران هالوک بخواهید.

بهترین تجهیزات AHD

اقتصادی ترین محصولات توربو HD

توربو اچ دی نام انحصاری تکنولوژی به کار رفته در محصولات هایک ویژن و هایلوک است. این محصولات دارای وضوح تصویر متفاوت است. وضوح تصویر ۲ مگاپیکسل توربو اچ دی جزو محصولات اقتصادی به شمار می‌رود. برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره تلفن ثابت ۰۲۱۶۶۷۳۵۵۴۴ ارتباط بگیرید.

اقتصادی ترین محصولات توربو HD

مهم‌ترین کار در فرایند خرید تجهیزات نظارتی این است که می‌خواهید دوربین مداربسته را در چه فضایی قرار دهید و چه نیازی را می‌خواهید برایتان براورده کند. این فرایند شامل تنظیم زاویه دید و جایگذاری می‌شود. محصولات هایک ویژن و هایلوک دارای دستگاه ها و دوربین‌های مداربسته‌ای هستند که با یکدیگر ست می‌شوند و اگر اقدام به خرید دوربین مداربسته هایک ویژن کنید، می‌توانید از دستگاه هایلوک استفاده کنید و بالعکس اگر از دوربین مداربسته هایلوک استفاده می‌کنید، می‌توانید از دستگاه هایک ویژن استفاده کنید. دستگاه های ۴ کانال، ۸ کانال و ۱۶ کانال ارزان که همگی وضوح تصویر ۲ مگاپیکسل را پشتیبانی می‌کنند، به شرح زیر معرفی می گردند:

دستگاه ۴ کانال بدنه پلاستیکی هایلوک ۱۰۴G

دستگاه ۴ کانال بدنه فلزی هایلوک ۲۰۴G

دستگاه ۴ کانال هایک ویژن ۷۲۰۴HG

دستگاه ۸ کانال بدنه پلاستیکی هایلوک ۱۰۸G

دستگاه ۸ کانال بدنه فلزی هایلوک ۲۰۸G

دستگاه ۸ کانال هایک ویژن ۷۲۰۸HG

دستگاه ۱۶ کانال بدنه پلاستیکی هایلوک ۱۱۶G

دستگاه ۱۶ کانال بدنه فلزی هایلوک ۲۱۶G

دستگاه ۱۶ کانال هایک ویژن ۷۲۱۶HG

* تمام دستگاه های بالا بدون خروجی ۴K هستند.

* تمام دستگاه های بالا تک صدا هستند.