افزایش ۱۰ درصدی تولید در ایران خودرو فارس


مدیرعامل ایران و فارس موتورز از افزایش ۱۰ درصدی تولید در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال ۱۳۹۹ و تحویل زودهنگام تعهدات به مشتریان خبر داد.

به گزارش «فارسی خودرو»، عبدالرضا ملکی گفت: در سال ۱۴۰۰ موفق به تولید ۱۹ هزار و ۴۶۲ دستگاه خودرو شدیم که نسبت به سال ۱۳۹۹ رشدی ۱۰ درصدی داشتیم که بیش از هدف تعیین شده در سال ۱۴۰۰ بود.

وی افزود: با هماهنگی انجام شده برخی تعهدات مشتریان را در فروردین و اردیبهشت زودتر از موعد مقرر اجرا و خودروها را به مشتریان تحویل دادیم.

ملاکی از تکمیل تمامی خودروهای دارای کمبود قطعات یدکی در این سایت تولیدی و اجرای دستورات دادستانی شیراز خبر داد و گفت: از ۱۴ بهمن ماه بنا به دستور مدیرعامل صنعتی ایران خودرو. گروه، ۳۵۵۹ وسیله نقلیه وجود خواهد داشت. ۲۴ ساعت شبانه روز و ۲۴۰۴ دستگاه با هماهنگی راهور ناجا در مدت کوتاهی مهر و دیجیتالی و به مشتریان تحویل داده شد.

ملکی افزایش کیفیت را یکی از رویکردهای مهم این شرکت بر اساس استراتژی های گروه صنعتی ایران خودرو در سال ۱۴۰۱ دانست و گفت: در حال تدوین برنامه ویژه ای برای ارتقای کیفیت محصولات و دستیابی به اهداف استراتژیک اعلام شده در ایران هستیم. -خودرو فارس.”