افزایش کیفیت و سرعت ارائه خدمات خودرو به مشتریان


۱۵:۱۵ | ۱۰/۰۴/۱۴۰۱

افزایش کیفیت و سرعت ارائه خدمات خودرو به مشتریان

دستگاه چاپ

۱۵:۱۵ | ۱۰/۰۴/۱۴۰۱


اجاره اتومبیل

درک بزرگترین تلاش امدادی کشور است.

با تفاهم صورت گرفته بین ایران خودرودور و سایپا خودرو امداد، از این پس با پوشش مراکز تماس این دو گروه، خدمات امدادی با سرعت و کیفیت بالاتری به مشتریان ارائه خواهد شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، بر اساس توافق صورت گرفته بین ایران خودروداوارو و سایپا خودرو امداد، حمل و نقل خودروهای مشترکی که به دلایل فنی و یا به دلیل تصادف در کشور قادر به تردد نیستند، تحت پوشش ناوگان امدادی این دو شرکت قرار می گیرد. این خودروها از طریق امدادگران منتقل شده از طرفین به تعمیرگاه منتقل شده و سفارشات آنها از طریق مرکز تماس بین دو شرکت صادر می شود.
به گزارش ارتباطات امداد ایران، سیدعباس میرحسینی، مدیرعامل امداد خودرو ایران در این خصوص گفت: همکاری امداد خودرو ایران و امداد خودرو سایپا با هدف ارائه خدمات حمل و نقل برای هر دو شرکت در سراسر کشور به منظور کاهش بار ترافیکی است. هنری در جاده های شلوغ.» تحسین.
وی افزود: شرکت امداد ایران با توسعه نرم افزارهای امدادی و دامن زدن به فرآیند ثبت درخواست ها و کمک ها برای اقصی نقاط کشور، به عنوان بزرگترین و مدرن ترین مرکز پاسخگویی هوشمند در کشور و دارای امداد و تجهیزات و امداد و نجات است. متخصص در ناوگان امدادی که خدمات عمومی را ارائه می دهد خودرو در محل مسئولیت حمل کلیه خودروها را بدون توجه به برند سازنده در هر ساعت از شبانه روز بر عهده دارد و با توافق صورت گرفته با امداد خودرو سایپا، دو شرکت استانداردسازی خواهند کرد. و خدمات خود را تکمیل کنند.
میرحسینی ابراز امیدواری کرد با همکاری بزرگترین شرکت های امداد خودرو کشور شاهد ارتقای کمی و کیفی خدمات در صنعت خودروسازی کشور و در عین حال افزایش رضایتمندی شهروندان در هر لحظه باشیم. و در هر زمان گوشه ای از کشور عزیزمان برای ارائه بهترین امکانات.
وی تاکید کرد: شرکت ایران امداد خودرو علاوه بر افزایش همکاری های دو شرکت، کانال های ارتباطی خود را برای کسب اطلاعات دقیق تر از نیازهای مشتریان و برقراری ارتباط مستمر و موثر با آنها گسترش داده است.
میرحسینی افزود: از این پس شماره تلفن ۰۲۱۸۲۲۷۳۰۲۱ و همچنین صندوق تماس صوتی با مدیر کل ۰۲۱۸۲۲۷۶۸۰۰ علاوه بر شماره های اعلام شده در سایت ایرانخوددآور در هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز برای دریافت نظرات پیشنهادات و انتقادات دریافت کنندگان کمک در سراسر کشور.
لازم به ذکر است با تکمیل برنامه ریزی، پیام های دریافتی در کارگروه ها و کمیته های تخصصی توسعه پایدار بررسی، نکات قابل ارتقاء و اعمال خواسته ها و نیازهای مشتریان و تبصره های اقدامات انجام خواهد شد. اتخاذ شده به مراجع ذیربط منعکس خواهد شد. فرستنده پیام.
سایر راه های ارتباطی مانند ارسال پیام از طریق کانال های بله، آی گپ، سروش پلاس و آپارات با هویت مندرج در www.096440.com (با ما تماس بگیرید) و همچنین ایمیل به آدرس [email protected] در دسترس شهروندان است.
امداد خودرو ایران با شماره ملی ۰۹۶۴۴۰ وب سایت www.096440.com اپلیکیشن ایساکو و بسپار به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شهروندان خود در سراسر کشور می باشد.