افزایش سهم قطعات تولیدی در بازار لوازم یدکی برای مبارزه با قطعات تقلبی و قاچاق


ایدکوپرس با افزایش سهم خود در بازار لوازم یدکی توانسته رشد چشمگیری در درآمد خود داشته باشد و از سوی دیگر در قالب نتایج جامعه با تولید و ارائه محصولات باکیفیت از عرضه غیراستاندارد جلوگیری کرده است. و محصولات بی کیفیت در بازار.

به گزارش پارچین خودرو، حسن صالح وند مدیرعامل شرکت ایدکو پرس سایپا با اعلام این خبر اظهار داشت: حضور در نمایشگاه ها و مواجهه مستقیم با مخاطبان، مشتریان و بازار هدف و ایجاد فضای گفتگو و تبادل نظر یکی از بهترین راه ها است. نشان دادن توانمندی ها و توانمندی های بالقوه و بالفعل ادکوپرس که با بهره گیری از دانش و تجربه درونی جوانان و متخصصان خود توانسته است نقشی برجسته در ارتقای صنعت و گروه خودروسازی سایپا ایفا کند.

وی گفت: هفدهمین نمایشگاه قطعات خودرو مکانی مناسب برای آشنایی با فناوری های نوین، روش های نوین تولید، ورود به بازارهای بیشتر، آشنایی با مزیت های رقابتی و جایگاه رقبا، توسعه روابط بازار و مشتری و ابزاری برای تبادل دانش است. اطلاعات و فناوری می تواند از جنبه های مختلف اقتصادی و فرهنگی حائز اهمیت باشد.

وی با توجه به اینکه ایدکوپرس یکی از موفق ترین و بزرگترین تولیدکنندگان قطعات یدکی گروه خودروسازی سایپا در زمینه تولید شاسی و قطعات بدنه و همچنین صنعت قطعه سازی در کشور است، خاطرنشان کرد: این شرکت از سیستم های رباتیک و بزرگترین تولید کننده قطعات یدکی استفاده می کند. تعداد قالب های پرسی و قابلیت های آن بیش از ۶۰۰ قطعه در میان قطعه سازان ایران است که می توان گفت از این نظر بی نظیر است.

به گفته وی، بخشی از توانمندی های تولیدی این شرکت از جمله قطعات ایمنی بالا برای فرمان، یل تولی، شراد، جعبه پایین موتور، شفت C، محور عقب، بدنه اصلی و سایر قسمت های بدنه خودرو در معرض دید قرار خواهد گرفت. هفدهمین نمایشگاه که نشان از توانایی کمی و کیفی این شرکت در تولید قطعات مورد نیاز خودروسازان دارد.

مدیرعامل ایدکو پرس با اشاره به کیفیت قطعات مورد استفاده در خطوط تولید این شرکت گفت: با توجه به شاخص های کیفی، ایدکو پرس از ابتدای سال ۱۴۰۱ و با تاسیس امتیاز بالایی از مشتریان در زمینه عملکرد کیفی کسب کرده است. و اخذ استاندارد ۱۶۹۴۹ ۲۰۱۶: IATF در ادامه افزایش سطح کیفی محصولات خود به بالاترین استانداردهای مدیریت کیفیت متعهد است. همچنین با تعریف پروژه های کمی و کیفی، به ویژه با توسعه دانش در ارتقای سطح اتوماسیون، گام های بسیار موثری در برنامه های استراتژیک برداشته است.

لازم به ذکر است که رشد سهم بازار آیدکوپرس در سال جاری ۲۰ برابر بیشتر از سال های گذشته بوده است.