افت روز اول آوریل از dbrand شما را به یک کارمند بدون حقوق dbrand تبدیل می کند – بررسی Geek


کیت dbrand DIY با ابزارهایی برای برش برچسب وینیل خودتان.
دبراند

ما به ندرت توقف می کنیم تا از کارکنان dbrand به خاطر مهارت های دقیقشان در برش تشکر کنیم. این صنعتگران ماهر از تیغ ها و خط کش ها برای شکل دادن به پوسته های گوشی، تبلت و لپ تاپ که می فروشند، استفاده می کنند. پس وقت فروتنی است. ابزار جدید “DIY Kit” dbrand شما را مجبور می کند که چرم وینیل را به صورت دستی برش دهید، درست مانند کارکنان dbrand.

خب دروغ گفتی کارکنان dbrand چرم را به صورت دستی برش نمی دهند. اما کیت DIY باعث می شود احساس کنید کارمند dbrand بدون حقوق و قدردانی نشده اید. این اساسا یک ورق غول پیکر از وینیل است که ارزان تر از چرم از پیش برش خورده است و صد برابر خسته کننده تر است.

یک کیت استاندارد DIY 25 دلار قیمت دارد و شامل یک برگردان وینیل با ارتفاع ۱ فوت به انتخاب شما می شود—شامل برخی از طرح های متوقف شده، و شیک است. اگر مایل به پرداخت ۱۰۰ دلار هستید، این برند مجموعه ای قوی تر با یک ورقه بزرگتر (۲ در ۳ فوت)، بسته بندی “لوکس”، یک چاقوی اولفا و یک خط کش تاجیما بسیار زیبا به شما می دهد.

می توانید ابزارهای DIY را از فروشگاه اینترنتی dbrand سفارش دهید. به خاطر داشته باشید که این یک آیتم نسخه محدود است و ممکن است قبل از پایان روز اول آوریل فروخته شود.