افتتاحیه های فعلی – بیمارستان یادبود جامعه


اسلات های فعلی

بیمارستان Community Memorial یک کارفرمای فرصت برابر است. ما بدون توجه به نژاد، رنگ، مذهب، جنس، سن، منشاء ملی، ملیت، وضعیت جانبازی، ناتوانی، یا هر وضعیت حمایت شده قانونی دیگر کارمندان را استخدام، استخدام و ارتقاء می دهیم.

این سیاست بیمارستان یادبود جامعه است که برای افراد دارای معلولیت واجد شرایط که شریک یا متقاضی استخدام هستند، تسهیلات معقول ارائه دهد. اگر برای مشارکت کامل در هر بخشی از فرآیند استخدام به کمک یا تسهیلات نیاز دارید، لطفاً با بخش منابع انسانی با شماره ۵۶۷۹-۵۴۲-۴۱۹ تماس بگیرید.

بیمارستان یادبود جامعه دقیقاً این کار را انجام می دهد نه پذیرش درخواست برای موقعیت های غیرقابل دسترس اگر موقعیتی را که فکر می‌کنید باز است در لیست نمی‌بینید، ممکن است درخواست‌های زیادی دریافت شده باشد یا در حال حاضر آن موقعیت را نداریم. لطفاً برای مشاغلی که تحصیلات و/یا تجربه شما با شرایط ما مطابقت دارد، اغلب بررسی کنید. درخواست‌های دریافتی که حداقل شرایط لازم برای این موقعیت را نداشته باشند یا درخواست‌های پست‌هایی که پست نشده‌اند، حفظ نخواهند شد.

پست ها حداقل به مدت ۳ روز ارسال می شوند. اگر در ارسال درخواست مشکل دارید، ممکن است بخواهید آن را با استفاده از یک مرورگر اینترنتی دیگر ارسال کنید یا رزومه خود را مستقیماً به آدرس [email protected] ارسال کنید.

برای درخواست شغل فعلی اینجا را کلیک کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر