اطلاعیه تعرفه حج ایرانسل ۱۴۰۱


تعرفه اینترنت و ارتباطات ایران به صورت سیلابی برای زائران حج اعلام شد.

به گزارش فارسی خودرو، به مناسبت فرارسیدن موسم حج ابراهیمی با هدف تجمل و آسایش بیشتر و تسهیل ارتباط زائران با زمین از وحی، تخفیف های استثنایی تماس و اینترنت ویژه زائران در نظر گرفته شد. .

مشترکین اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران می توانند این خدمات را در مدت سه ماه از تاریخ ۱۹ خرداد لغایت ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ در عربستان سعودی دریافت کنند.

بسته اینترنت با تخفیف استثنایی

هزینه تخفیف ویژه برای خدمات رومینگ از طریق STC، زین و موبیلی در اختیار ایرانسل قرار می گیرد و زائران ایرانسل امسال می توانند بسته اینترنت ویژه زائران را با تخفیف استثنایی خریداری کنند. این بسته با حجم ۱.۵ گیگابایت و مدت زمان ۶۰ روز با قیمت ۱۸۰ هزار تومان عرضه شده است.

فعال سازی این بسته با شماره گیری کد ۴ # * ۱۱۱۱ * و یا مراجعه به برنامه فوق العاده ایرانسل امکان پذیر است. این بسته برای زائران چندین بار قابل فعال سازی است.

تعرفه پایین برای تماس و پیامک

همچنین هزینه هر دقیقه مکالمه محلی در عربستان، هر دقیقه تماس با ایران و همچنین هر دقیقه مکالمه دریافتی در عربستان ۶۰۰۰ تومان خواهد بود. هزینه ارسال هر پیام ۱۵۰۰ تومان و هزینه هر مگابایت اینترنت همراه ۶۰۰ تومان می باشد. دریافت پیامک در رومینگ رایگان است.

آدرسی که می دانید
اینترکام دقیقه ای ۶۰۰۰ تومان
هر دقیقه ۶۰۰۰ تومان با ایران تماس بگیرید
مکالمه دقیقه ای ۶۰۰۰ تومان دریافت کنید
ارسال پیامک ۱۵۰۰ تومانی
اینترنت همراه هر مگابایت ۶۰۰ تومان

مشترکین ایرانسل در عربستان می توانند علاوه بر استفاده از اپلیکیشن سوپر ایرانسل، سیم کارت خود را با شماره گیری رایگان *۷# شارژ کنند. کار با تلفن همراه در هنگام رومینگ رایگان است.

مشترکان ایرانسل توجه داشته باشند که با بهره برداری از اینترنت رومینگ، دیتای استفاده شده در اپلیکیشن های تلفن همراه، هزینه رومینگ دریافت می شود. بنابراین بهتر است مطمئن شوید که به‌روزرسانی‌های خودکار و موارد مشابه در برنامه‌های نصب‌شده شما غیرفعال هستند.

سرویس رومینگ را فعال کنید

رومینگ را می توان با شماره گیری *۱۱۱۱#* از سیم کارت ایرانسل یا استفاده از اپلیکیشن ایرانسل سلیمان فعال کرد. برای این منظور، مشترکان ایرانسل ابتدا باید گزینه «سایر» را در اپلیکیشن ایران سلمان انتخاب کرده و سپس در قسمت «فایل» و سپس در قسمت «خدمات رومینگ» رومینگ متقاطع را فعال کنند.