اطلاعات مفید در مورد ویروس کرونا، کووید-۱۹


اطلاعات مفید در مورد ویروس کرونا، کووید-۱۹

از ۱۳ نوامبر ۲۰۲۰ ساعت ۳:۰۰ بعد از ظهر: با توجه به افزایش موارد تایید شده COVID-19 در جامعه ما، CMH بازدیدکنندگان را تا اطلاع ثانوی محدود می کند، به استثنای برخی موارد. ما همچنان به والدین یا قیم بیماران اطفال، مراقبین بیمار بزرگسال تایید شده و یک بازدیدکننده برای هر بیمار OB در حال زایمان اجازه ورود به مراکز CMH را خواهیم داد. این بازدیدکنندگان باید در طول مدت اقامت بیمار همان ویزیتور باشند. جراحی بدون اجازه بازدید ادامه خواهد یافت. فرد پشتیبان باید تا پایان جراحی در ماشین خود منتظر بماند. بیماران در کلینیک یا خدمات باید از دستورالعمل‌های زیر پیروی کنند: یک بازدیدکننده با بیمارانی که کودکان، مسن یا ناتوان هستند. رادیولوژیست ممکن است یک بازدید کننده برای سونوگرافی در OB داشته باشد.

سایر استثناها ممکن است توسط رهبری CMH بر اساس مورد به مورد تأیید شوند، مانند شرایط پایان زندگی. ما با بیمارانی که تحت تأثیر این سیاست بازدیدکنندگان قرار گرفته‌اند همدردی می‌کنیم، با این حال، مسئولیت ما این است که تمام تلاش خود را انجام دهیم تا بیماران، کارکنان خود و جامعه را تا حد امکان در طول این همه‌گیری ایمن و سالم نگه داریم. ما از درک شما و تلاش مستمر شما در پوشاندن ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و بهداشت دست سپاسگزاریم.

اگر از/به سفر کرده اید این کشورها در ۳۰ روز گذشته، یا در تماس نزدیک با فرد مبتلا به کووید-۱۹ بوده اید و تب یا بیماری تنفسی (تب، سرفه یا تنگی نفس) داشته اید، برای راهنمایی بیشتر با دفتر پزشک یا بخش بهداشت عمومی محلی تماس بگیرید.

بیانیه عمومی از بیمارستان یادبود جامعه

بیمارستان یادبود جامعه متعهد به سلامت و رفاه بیماران، مراقبان و جامعه است. با توجه به COVID-19 (کرونا ویروس)، ما اقدامات احتیاطی بیشتری را برای ایمن نگه داشتن همه انجام می دهیم. اقدامات احتیاطی عبارتند از: در صورت سرفه یا تب از همه بیماران بخواهید که ماسک بزنند. بیمارانی که فکر می‌کنند ممکن است مبتلا به کووید-۱۹ باشند، باید قبل از ویزیت برای دریافت دستورالعمل‌های دسترسی، تماس بگیرند. با محدودیت بازدیدکننده برای تمام پذیرش های بیمارستان.

اطلاعات در مورد COVID-19

COVID-19 یک سویه ویروسی جدید است که تصور می‌شود به روش‌های مشابه سرماخوردگی منتشر می‌شود، مانند زمانی که فرد مبتلا سرفه یا عطسه می‌کند. علائم شامل تب، سرفه و تنگی نفس است. ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی شما می‌تواند بدون افشای دیگران، دستورالعمل‌هایی را برای جستجوی مراقبت به شما بدهد. می توانید با مراجعه به www.cmhosp.com یا تماس با شماره ۶۶۹۲-۵۴۲-۴۱۹، ارائه دهنده نزدیک خود را پیدا کنید.

چطور از خودت محافظت میکنی

در سراسر جهان موارد جدیدی از کووید-۱۹ گزارش شده است و برخی از مناطق کشور وضعیت اضطراری اعلام کرده اند. با این حال، با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سایر مقامات، خطر ابتلا به تماس در ایالات متحده کم است. ما همچنان از پروتکل‌های پیشگیری از عفونت پیروی می‌کنیم و آماده مراقبت از بیماران هستیم. ما پروتکل هایی داریم، از جمله آموزش و آموزش برای کارکنان خود در این سناریوها، و نحوه کار ما با تیم های کنترل عفونت و پیشگیری، مراکز کنترل بیماری، و مقامات بهداشت عمومی. ما این موضوع را از نزدیک زیر نظر داریم و اقدامات احتیاطی را برای اطمینان از ایمنی بیماران، مراقبان، بازدیدکنندگان و جامعه انجام می دهیم.

اطلاعات در مورد COVID-19

شما می توانید به همان روشی که در برابر سرماخوردگی یا آنفولانزای فصلی محافظت می کنید، از خود در برابر COVID-19 محافظت کنید.

 • دست های خود را مرتباً تمیز کنید. ژل الکلی در اکثر مواقع (بعد از سرفه، عطسه یا دمیدن بینی) خوب عمل می کند، اما باید بعد از رفتن به دستشویی، قبل از غذا خوردن، یا زمانی که دستان شما به وضوح کثیف هستند، با آب و صابون انجام شود.
 • سرفه یا عطسه خود را با دستمال در سطل زباله بپوشانید. (قرار دادن دستمال روی میز سطح میز را آلوده به میکروب می کند.)
 • از دست زدن به چشم ها، بینی و دهان خودداری کنید
 • وقتی مریض هستید در خانه بمانید
 • به طور معمول اشیاء و سطوحی که اغلب لمس می شوند را با اسپری تمیزکننده یا دستمال مرطوب ضد عفونی کنید
 • از سفر به مناطق پرخطر خودداری کنید

اگر احساس بیماری می کنید

 • اگر فکر می کنید در معرض ویروس قرار گرفته اید، حتی اگر هیچ علامتی ندارید، در خانه بمانید.
 • از آمدن به بخش اورژانس خودداری کنید، مگر اینکه یک اورژانس بهداشتی دارید و/یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به شما توصیه کرده است که این کار را انجام دهید. این به جلوگیری از خطر انتشار عفونت COVID-19 کمک می کند.
 • زمانی که بیمار هستید در خانه بمانید، به خصوص اگر علائم بیماری تنفسی دارید. در حال حاضر، این علائم بیشتر به دلیل آنفولانزا یا سایر ویروس های تنفسی است تا عفونت COVID-19. چه مبتلا به آنفولانزای فصلی، سرماخوردگی یا چیز دیگری باشید، مهم است که هنگام بیماری از دیگران دوری کنید.
 • زمانی که بیمار هستید تا حد امکان خود را از سایر افراد و حیوانات خانه خود جدا کنید.
 • خود را از نظر تب، سرفه و تنگی نفس کنترل کنید.

علائمی که باید مراقب باشید

تنگی نفس یا مشکل در تنفس

از دست دادن جدید حس چشایی یا بویایی

مطلع باشید

CDC آخرین اطلاعات را در مورد ویروس دارد، از جمله همه چیزهایی که باید در مورد نحوه انتشار ویروس، نحوه درمان آن، نحوه محافظت از خود، و اقداماتی که در صورت بیمار شدن باید انجام دهید، بدانید. با بازدید از آخرین تحولات به روز باشید وب سایت CDC، که اغلب به روز می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر