اصولی که نباید در طراحی اپلیکیشن های موبایل از آنها غافل شوید!


کاربران موبایل بیش از هر زمان دیگری برای اپلیکیشن ها وقت می گذارند. بازار اپلیکیشن های تجارت الکترونیک موبایل نیز با سرعت شگفت انگیزی در حال رشد است. با توجه به افراد زیادی که از دستگاه های تلفن همراه برای خرید استفاده می کنند، کسب و کارها باید از آن مطمئن شوند رتبه بندی سایت خرید این نیازها را برآورده می کند و تیم طراحی سایت قادر بودن طراحی اپلیکیشن قابل حمل هم هست.

نکات مهم در سفارش سایت فروشگاهی و طراحی اپلیکیشن موبایل

در اینجا ۱۰ نکته برای اطمینان از اینکه طراحی برنامه شما مطابق با روندهای فعلی است وجود دارد:

  • از تیم طراحی وب سایت بخواهید که رابط کاربری را تمیز و بدون درهم و برهم نگه دارد.

یکی از مهمترین عناصر، رابط کاربری یک اپلیکیشن تجارت الکترونیک است. این اولین چیزی است که کاربران جدید می بینند و بر اساس درک خود تصمیم می گیرند. اگر رابط کاربری بهم ریخته ای دارید، کاربران جدید توسط برنامه شما متوقف می شوند و دیگر برای بررسی باز نمی گردند. این می تواند منجر به از دست دادن فرصت های تجاری و از دست دادن درآمد برای کسب و کار شما شود.

مهم است که رابط کاربری را تمیز و مرتب نگه دارید تا کاربران را با بسیاری از گزینه ها یا ویژگی هایی که نیازی به دانستن آن ها نیست سردرگم نکنید. کاربران باید بتوانند به راحتی و بدون نیاز به نگاه کردن به اطلاعات زیادی در یک زمان، از طریق رابط حرکت کنند. این به آن‌ها کمک می‌کند درباره محصولات یا خدماتی که می‌خواهند از شما بخرند، سریع تصمیم بگیرند.

  • رابط کاربری را بصری، آسان برای استفاده و منسجم کنید.

اگر می خواهید مشتریان شما بتوانند به سرعت و به راحتی آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند، مطمئن شوید که همه چیز در مورد برنامه شما برای آنها آسان است. رابط کاربری شما باید برای استفاده آسان و قابل درک باشد، به طوری که هیچ مانعی بین مصرف کننده و محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید وجود نداشته باشد. رابط عالی به این معنی است که مصرف کنندگان نیازی به صرف زمان برای یادگیری نحوه استفاده از برنامه شما ندارند.

با یک رابط کاربری خوب، می توانید یک تجربه ثابت برای مشتریان خود در تمام نقاط تماس ارائه دهید. چه در تلفن های آنها و چه در رایانه های رومیزی. اطمینان حاصل کنید که هر تجربه احساس می‌کند که در همان دنیای هر چیز دیگری است، و این شامل سایت‌های فیزیکی و تجربیات آنلاین می‌شود.

طراحی اپلیکیشن موبایل

  • ارسال بازخورد در مورد برنامه خود را برای کاربران آسان کنید.

از کاربران دعوت کنید تا با تسهیل برنامه، بازخورد خود را درباره برنامه شما ارسال کنند. فرآیند بازخورد را ساده کنید و بازخورد مثبت بیشتری از کاربران دریافت خواهید کرد.

بازخورد برای هر کسب و کاری مهم است، اما به ویژه برای یک فروشگاه تجارت الکترونیک مهم است. شما نمی توانید بازخورد مورد نیاز خود را بدون ارتباط صادقانه و باز با مشتریان خود دریافت کنید.

اگر از مشتریان خود بازخورد نمی‌خواهید، یکی از مهم‌ترین بخش‌های راه اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیک موفق را از دست می‌دهید. تنها زمانی می توانید فروشگاه خود را بهبود ببخشید که بدانید مردم در مورد آن چه فکر و چه احساسی دارند.

  • در ساخت انیمیشن زیاده روی نکنید.

در طراحی فروشگاه تجارت الکترونیک خود از انیمیشن ها زیاد استفاده نکنید. در حالی که انیمیشن‌ها سرگرم‌کننده هستند و می‌توانند به افزایش حس فوریت مشتریان شما کمک کنند و احتمال خرید آن‌ها را افزایش دهند، تعداد زیادی از انیمیشن‌ها می‌تواند بسیار زیاد باشد.

در عوض، سعی کنید سایت خود را ساده و قابل استفاده کنید. شما می‌خواهید سایت شما چیزی باشد که کاربران شما می‌خواهند به آن بازگردند، نه چیزی که به دلیل شلوغی یا گیج‌کننده بودن، پیمایش برای آنها دشوار است.

  • طراحی اپلیکیشن موبایل را ساده و هوشمند نگه دارید.

در طراحی فروشگاه تجارت الکترونیکی شما چیزهای زیادی در خطر است. کسب و کار شما به کیفیت تجربه کاربری و جذابیت آن تجربه برای مشتریان بالقوه بستگی دارد. به همین دلیل مهم است که طراحی اپلیکیشن موبایل خود را ساده و هوشمندانه نگه دارید.

همه ما می دانیم که چقدر به تلفن های هوشمند خود وابسته هستیم و زمانی که نمی توانیم از آن استفاده کنیم، زیرا باتری آن تمام شده یا آن را در وان حمام انداختیم، چقدر می تواند دردناک باشد. برای کسب‌وکارهایی مانند شما، داشتن برنامه‌ای که به خوبی روی چندین دستگاه کار می‌کند ضروری است، زیرا به شما امکان می‌دهد به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنید و همچنین به شما کمک می‌کند از تاخیر در سفارش‌ها یا از دست دادن پول به دلیل فناوری ضعیف جلوگیری کنید. از دست نده

رتبه بندی سایت خرید

نتیجه

طراحی سایت فروشگاهی مزیت های زیادی دارد و در گسترش کسب و کار و افزایش درآمد بسیار موثر خواهد بود. این روزها کمتر کسی است که به طراحی وب فکر نکرده باشد. اما قبل از شروع هر کاری بهتر است با مفاهیم و نکات این رشته آشنا شوید. از مهمترین این نکات می توان به طراحی ریسپانسیو، نیازسنجی، بررسی هزینه ها و سرورهای استفاده شده توسط تیم طراحی سایت اشاره کرد. نقل قول.

برای طراحی سایت بهتر است به یک متخصص در این زمینه مراجعه کنید تا از صفر تا صد طراحی آن با شما باشد و شما را در رفع مشکلات احتمالی یاری دهد. شرکت طراحی سایت ایران; این اولین و قدیمی ترین گروه اختصاصی طراحی وب است که متعهد به ارائه بهترین خدمات طراحی وب به مشتریان است و حتی پس از طراحی اولیه نیز به پشتیبانی از آنها ادامه می دهد. اگر از طراحی وب سایت خود راضی نیستید یا قصد دارید یک وب سایت جدید ایجاد کنید. می توانید با کارشناسان ایران در iransite.com تماس بگیرید.