از راه راه نترسید: چندین چیز تغییر می کند


مدتی گذشت ، من عذرخواهی می کنم اگر با صبر و حوصله منتظر اتفاقات بعدی باشید! باور کنید من با شما هستم. من در حال حاضر اینجا روی نیمکت نشسته ام و روی iPad خود می نویسم ، که سال گذشته آن را خریدم تا نقاشی را به طور منظم شروع کنم. در عوض ، من بیشتر به خواندن پرداختم ، که خیلی بد نیست ، اما قطعاً قصد اصلی من نیست.

به هر حال ، من هنوز در حال عضویت هستم! اما یک خبر هم دارم: از آخرین باری که اینجا نوشتم حدود یک هفته است که اخراج شده ام. بنابراین من وقت آزاد زیادی داشتم و خیلی فکر کردم که بعد کجا باید بروم. من در ابتدا از آن بسیار ناراحت بودم ، اما اکنون می بینم که شاید می توانست چیز خوبی باشد؟ سعی می کنم مثبت بمانم

دوباره شروع کردم به نقاشی ، به یک دلیل! برای دیگری ، متوجه شدم که لذت بردن بسیار خوب است و در کارهای اداری خوب بودم. خوشحالم که به مردم کمک می کنم و یک سیستم پشتیبانی خوب هستم. مطمئن نیستم که از یک حرفه رسمی بیشتر از این تعریف کنم. همچنین ، آخرین باری که تمام کار هنری را امتحان کردم ، احتمالاً نیمه کاره بودم و هنوز موفق بودم. بنابراین شاید اگر در این مدت به طور کامل وارد عمل شوم ، در واقع بتوانم بیشترین ، اگر نه همه ، را از آن استفاده کنم؟ امیدوارم بتوانم از این زمان “رایگان” برای انجام همه کارها استفاده کنم. داشتن این آزادی در حال حاضر احساس خوبی دارد. من سعی می کنم در نقاشی خود شیار ایجاد کنم ، اما کمی طول می کشد.

علاوه بر این ، من کاملاً به لحاف کاری معتاد شدم. بستن دست و دوختن دست. زمان بسیار زیادی طول می کشد ، اما من واقعاً دوست دارم روشهای سنتی این صنعت را بپذیرم. من عاشق این هستم که بتوانم روی مبل بنشینم و چیزی زیبا و مفید بسازم. من مجبور شدم امروز از او استراحت کنم زیرا دست ها ، بازوها و شانه های من در اولین جلسه دیروز کت انداختن دست درد می کردند. اولین بار !! فکر می کنم به آن علاقه دارم.

سرانجام ، خبری که منتظر آن بودید: آیا من هنوز روی غذایم کار می کنم؟ پاسخ بله است. اگر بخورم یا بخورم تقریبا هیچ پوندی در هفته از دست می دهم و وسواس هیچ چیز را ندارم. من فقط وقتی گرسنه هستم سعی می کنم غذا بخورم و فکر می کنم که به صورت دوره ای روزه می گرفتم ، اما نه به طور رسمی. من نیز آنچه می خواهم می خورم ، اما سعی می کنم زیاد آشغال نخورم. این طوری دوست دارم غذا بخورم. من تصمیم گرفتم که نوشیدن نوشابه را متوقف نکنم ، اما بازی آب خود را نیز افزایش دادم زیرا واقعاً طعم بسیار خوبی دارد. گاهی فقط آب خوب است. اما من در زندگی خود به جوشش شیرین احتیاج دارم و بله ، من آب سلتزر را امتحان کرده ام ، که من نیز آن را دوست دارم ، اما این همان چیزی نیست که ما سعی نمی کنیم آن را امتحان کنیم.

نکته منفی این است که من صادقانه بگویم بیش از هر زمان دیگری در زندگی احساس مزخرفی کردم. بزرگترین بدی اخراج وقتی انجام دادم این بود که بیمه درمانی من از اول ماه مه شروع شد و این نوع خوبی بود – به معنای واقعی کلمه پلاتین ، عزیزم! من واقعا منتظر استفاده از آن بودم. بنابراین این از پنجره بیرون است ، و من قصد ندارم زحمت دیدن پزشک را بدون آن بکشم مگر اینکه در بستر مرگ باشم ، و حتی در این صورت ،

…؟

تمام بدنم دائماً درد می کند. همه چیز به انگشتان من رسیده است. بعضی روزها بهتر از روزهای دیگر هستند ، اما اخیراً روزهای خوبی نبوده است. واقعاً تلخ و بسیار غم انگیز است. این تمرین انجام نشد مگر اینکه من در راه اندازی باغ سبزی کمک کرده باشم و احتمالاً درد را تحمل می کنم و در قسمت های دیگر حیاط کار می کنم که می خواهم دوباره آنها را زیبا ببینم. من فقط … نمی دانم. سخت.

بنابراین من اینجا هستم. اوه ، و من چتری را بریدم! قدرتمند.

بگو چه بلایی سرت اومده! دوست دارم بشنوم.

دیدگاهتان را بنویسید