از انداختن گوشی هوشمند روی صورت خود دست بردارید


پرتره مردی با نگهدارنده گوشی هوشمند روی گردنش.
خودارضایی کردن

دراز می کشید، گوشی هوشمند خود را بالای سرتان نگه می دارید و روی صورتتان می لغزد. آخ. این شیشه های متراکم از شیشه و فلز می توانند آسیب ببینند! در اینجا کاری است که می توانید در مورد آن انجام دهید.

مشکل فراگیرتر از آن چیزی است که فکر می کنید

ما از تلفن های هوشمند خود در همه جا و در هر موقعیتی استفاده می کنیم: ایستادن، نشستن، راه رفتن و حتی در حمام (اعتراف می کنم). اما مشکلات مخصوصاً هنگام دراز کشیدن روی مبل یا تخت در حالی که تلفن خود را بالای صورت خود نگه داشته اید، ایجاد می شود. چندی پیش، من توییتر پرسیدآیا تا به حال هنگام دراز کشیدن گوشی هوشمند روی صورت خود افتاده اید؟ من از طیف وسیعی از مردم پاسخ های بسیار بیشتری از آنچه انتظار داشتم دریافت کردم.

حتی برخی افراد گزارش کرده اند که اگر هنگام مطالعه بخوابند، قرص بر روی صورت خود می افتند که بسیار دردناک به نظر می رسد. در حالی که ممکن است فکر کنید ممکن است بگوییم “از گوشی هوشمند خود در حالت دراز کشیدن استفاده نکنید”، می دانیم که این واقع بینانه نیست. خوشبختانه، راه حل های قابل اجرا برای این مشکل بسیار رایج وجود دارد.

راه حل: دارندگان گوشی و تبلت

دست های لیز و گوشی های سنگین در رختخواب با هم مخلوط نمی شوند. تولیدکنندگان با راه حل هایی که از عجیب و غریب تا مفید را شامل می شود وارد عمل شده اند. برای مرتب کردن همه چیز، سایت خواهر LifeSavvy بهترین پایه های تلفن برای خواب را بررسی کرد و چند انتخاب کرد.

در میان آن‌ها، یکی از قانع‌کننده‌ترین آنها، نگهدارنده گوشی هوشمند B-Land است که از یک حلقه خم‌شونده استفاده می‌کند که می‌توانید آن را دور گردن خود قرار دهید و به‌طور انعطاف‌پذیر برای حداکثر راحتی قرار دهید. با آیفون، اندروید و موارد دیگر کار می کند. مطمئناً عجیب به نظر می رسد، اما شرم ندارد – بهتر از یک کبودی به شکل گوشی هوشمند روی پیشانی شما است، درست است؟

ابزار جالب دیگر، پایه تبلت UGREEN است که به نظر می رسد بازو را از یک چراغ رومیزی قدیمی قرض گرفته است. می‌توانید آن را روی لبه میز مجاور نصب کنید و می‌توانید تبلت‌هایی مانند آی‌پد یا گوشی‌های هوشمند را در خود جای دهید. این امکان قرار دادن خلاقانه حلقه دور گردن شما را فراهم می کند.

هک، این پایه تبلت حتی با سوئیچ نینتندو کار می‌کند، بنابراین می‌توانید Joy-Cons خود را جدا کرده و با ارگونومی بهتری در رختخواب بازی کنید.

به هر حال، اگر گوشی هوشمند خود را زیاد رها می کنید، باید مطمئن شوید که یک قاب محافظ (برای اندروید یا آیفون) دارید. ممکن است هنگام برخورد با تلفن، صورت شما آسیب نبیند، اما اگر از زمین پریده و به زمین برخورد کند، ممکن است فرود پرهزینه‌ای باشد. مهم نیست که از کدام سمت بروید، سر شما (و گوشی هوشمندتان) از شما تشکر خواهد کرد. در آنجا امن بمانید!

مربوط: بهترین کیس های آیفون ۱۳ در سال ۲۰۲۲