احترام به قیمت و کیفیت در بازار در نظر گرفته خواهد شد


خودروی سبک جدیدی که با نام Respect به بازار عرضه شده است، به دلیل قیمت و کیفیت خود بسیار مورد توجه بازار قرار خواهد گرفت.

به گزارش پرشین خودرو، محمد ضربیان، عضو هیئت مدیره گروه بهمن و مدیرعامل شرکت بهمن موتور گفت: علیرغم همه حرف ها و فشارهایی که برای شفاف سازی مطرح می شود، موضوع سند رهن خودرو مطرح شده و آنها را مطرح کرده اند. حذف شد و جو واسطه را از مرحله فروش کارخانه تا دست مصرف کننده ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه ابطال رهن سند خودرو که منجر به ابطال دلال می شود را ملاک های اعلام شده اعلام کرد، گفت: اگر در حوزه خرید و فروش ناعادلانه و خطرناک صحبت کنیم. ، این به این دلیل است که کل فرآیند تامین خودرو از درب کارخانه انجام می شود. بررسی کردیم و متوجه شدیم
مدیرعامل شرکت بهمن موتور با تایید اینکه هیچ نماینده و دلالی گروه بهمن امکان ثبت نام در سامانه خرید خودرو را ندارد، گفت: امنیت فروش اینترنتی خودرو نیز از طریق روش فروش مرکزی و استفاده از فروش اینترنتی خودرو پیگیری می شود. برنامه
ضرابیان بیان کرد: برای اینکه مابه التفاوت قیمت کارخانه و بازار را کاهش دهیم و مصرف کننده خودرو را با قیمت عادلانه تری خریداری کند، تیراژ را افزایش داده ایم تا علاوه بر تسهیل روند فروش، قیمت های بازار نیز کنترل شود.
وی با تاکید بر اینکه تا زمانی که تعادل قیمتی در بازار عرضه و تقاضا وجود نداشته باشد، نارضایتی وجود دارد، گفت: در صورت اطلاع رسانی درست و دقیق، مصرف کننده به راحتی می تواند خودرو را به قیمت کارخانه خریداری کند.
این فعال صنعت خودرو با بیان اینکه بر اساس قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و آئین نامه فروش خودروسازان موظف به فروش اینترنتی ۲۰ درصدی محصولات خود هستند، افزود: این الزام به منظور ایجاد شرایط دسترسی آسان و امکان ثبت نام برای همگان تعیین شده است. او هست.

به گفته ضرابیان، در حال حاضر این گروه خودرویی فراتر از الزامات قانونی عمل کرده و با تاکید بر قانون حمایت از مصرف کننده، تیراژ بالاتری از خودروها را در کانال های توزیع قرار داده است و خدمات پس از فروش نمایندگان این گروه خودرویی بسیار بیشتر است. بالاتر از سطح کیفی تعیین شده

وی بار دیگر با بیان اینکه قیمت خودروهای عرضه شده توسط این گروه خودرویی منصفانه، منصفانه، معقول و ماندگار است، یادآور شد: تا یک ماه آینده خودروی سواری دیگری که در نمایشگاه خودرو شیراز رونمایی شده بود، به بازار عرضه می شود.

مدیرعامل بهمن موتورز تاکید کرد: مدعی هستیم تنها شرکتی هستیم که با ارائه خدمات بسیار ممتاز برای جلب رضایت مصرف کننده تلاش می کنیم.