آیلتس تضمین شده توسط Danutique


موسسات زیادی برای شما آیلتس تضمینی پیشنهاد می دهد؛ اما سوال اینجاست که آیا آنها واقعا معتبر هستند؟ آیا اساتید آنها به شما خوب آموزش می دهند؟ از آنجایی که زمان کمی دارید و باید از آن به خوبی استفاده کنید، صرفاً به دوره های فشرده خود اکتفا نکنید و به کیفیت آنها توجه کنید و عوامل متعددی را در نظر بگیرید. پیشنهاد ما برای زبان آموزان تضمینی آیلتس است بهترین آموزشگاه زبان در تهران می توانید مدرک آیلتس خود را در مدت زمان کوتاهی زیر نظر اساتید حرفه ای و آگاه دریافت کنید.

تنوع در برگزاری و برگزاری کلاس های تخصصی آیلتس در مرکز زبان گات

آیلتس یا سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی یکی از مهم ترین و صادقانه ترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی است و برای انواع مسیرهای مهاجرتی مفید است. از آنجایی که بیش از ۱۰۰۰۰ سازمان بین المللی آزمون آیلتس را تایید کرده اند، با اخذ این مدرک می توانید در بسیاری از موسسات، مراکز دولتی و … پذیرفته شوید. این تست معیار در سراسر جهان گسترش یافته و جایگاه خوبی به دست آورده است. امتیاز این آزمون بین ۱ تا ۹ است که میانگین هر چهار مهارت زبان انگلیسی است.

دوره های آیلتس در مرکز زبان گات

گات اساتید مجربی را برای تدریس انتخاب می کند و کیفیت مواد آموزشی در بین این اساتید متفاوت است. معلم آیلتس نقش مهمی در یادگیری شما دارد. منابع تدریس شده در مدرسه، کیفیت آموزش و نگرش مدیر و سایر اعضای مدرسه در کیفیت آنها موثر است. بنابراین بهتر است قبل از شروع کلاس ها به مدرسه رفته و با محیط و شرایط آنجا آشنا شوید.

مزیت شرکت در دوره های تضمینی آیلتس

اگر به دنیا نگاه کنیم، می بینیم که زبان انگلیسی در همه جا تکیه گاه است. شبکه های مجازی، وب سایت ها، کتاب های علمی پیشرفته و غیره از زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی استفاده کرده اند. همچنین داشتن مدرک آیلتس برای مهاجرت بسیار ضروری است. کار، تحصیل، تدریس و … مستلزم تسلط کافی به زبان انگلیسی است. اگر بخواهیم در یک کشور خارجی قبول شویم باید مدرک معتبر و نمره قابل قبول ارائه کنیم و آیلتس یکی از معتبرترین آزمون هاست.

مزیت شرکت در دوره های تضمینی آیلتس

آیا می دانید آیلتس ایمن چه تفاوتی با آیلتس معمولی دارد؟

هزینه دوره تضمینی آیلتس بیشتر از هزینه دوره معمولی آیلتس است. تفاوت دیگر این دو دوره این است که زبان آموز می تواند در تمام ساعات کاری از طریق واتس اپ و همچنین زمان کلاس با استاد خود ارتباط برقرار کند. یعنی زبان آموز می تواند در ساعات کاری از طریق واتس اپ مشکلات درسی را مطرح کرده و برای معلم خود بیان کند.

  1. مثلاً در ساعات خارج از کلاس، زبان آموز می تواند نوشته خود را برای استاد بفرستد تا معلم آن را تصحیح کند. اگر سوال یا مشکلی دارید، آن را با معلم خود در واتساپ در میان بگذارید. معلم به مشکلات پاسخ می دهد و آنها را برطرف می کند. در مورد صحبت کردن، زبان آموز می تواند صدای خود را برای معلم ارسال کند. معلم هم گوش می دهد و مشکل را حل می کند.

هزینه های آیلتس در مرکز زبان GAT تضمین شده است

هزینه دوره های آیلتس متفاوت است و به شرایط زبان آموز بستگی دارد، بنابراین برای هزینه های تضمینی آیلتس می توانید با مشاوران مرکز زبان گات تماس بگیرید.

به این مقاله اشاره می کند