آیفون ۱۵ با طراحی مشابه آیفون ۵C و قاب تیتانیومی عرضه می شود


در چند روز گذشته چیزهای زیادی در مورد آیفون ۱۵ پرو شنیده ایم. از حذف دکمه‌های فیزیکی گرفته تا اطمینان از سرعت انتقال داده‌های سریع، انتظارات زیادی از مدل‌های آیفون پرو ۲۰۲۳ وجود دارد. و اکنون، جزئیاتی در مورد بنچمارک آیفون ۱۵ دریافت کرده‌ایم که به تغییر طراحی احتمالی با الهام از آیفون قدیمی‌تر اشاره می‌کند.

طراحی مشابه آیفون ۵C در آیفون ۱۵

یک توییت اخیر توسط یک ShrimpApplePro مورد اعتماد، این اشتباه را آشکار می کند سیب او به دنبال “طراحی جدید قاب” است که به جای لبه های صاف، لبه های پشتی گرد را می طلبد. یادآور طراحی آیفون ۵C که گوشه های گرد و جلوی مربعی داشت.

همچنین انتظار می‌رود آیفون ۱۵ دارای بدنه تیتانیومی باشد که در مقایسه با بدنه پلاستیکی آیفون ۵C که در سال ۲۰۱۳ عرضه شد، برتر به نظر می‌رسد. این طراحی انحصاری برای مدل‌های Pro خواهد بود. این احتمال وجود دارد که در میان مدل های اخیر آیفون وانیلی شاهد برخی از گزینه های رنگی مانند iPhone 5C و iPhone 11 باشیم.

در این توییت همچنین آمده است که هنوز برای تایید این اطلاعات زود است. برای دریافت ایده بهتر باید منتظر جزئیات بیشتر باشیم.

اپل طراحی لبه مربعی را برای آیفون های خود (و حتی مک بوک ها و آیپدها) به کار گرفته است و نظرات مثبت و منفی را به خود جلب کرده است. در حالی که برخی ممکن است آن را دوست داشته باشند، برخی دیگر از ناراحت کننده بودن آن شکایت کرده اند. بازگشت به لبه های گرد در پشت این مشکل را حل می کند و نیاز به یک تغییر کوچک در طراحی دارد.

به غیر از آن، آیفون ۱۵ احتمالاً از درگاه USB Type C پشتیبانی می کند زیرا اپل اخیراً تأیید کرده است که USB-C را برای مطابقت با مقررات اتحادیه اروپا تأیید می کند. همچنین می‌توان انتظار داشت که تمام مدل‌های آیفون ۱۵ از جزیره دینامیک جدید پشتیبانی کنند و دارای چندین ارتقاء دوربین، باتری بزرگ‌تر و موارد دیگر باشند.

سری آیفون ۱۵ قرار است در نیمه دوم سال ۲۰۲۳ عرضه شود و قبل از این اتفاق، انتظار می رود شایعات زیادی در پیش باشد. بنابراین، برای اطلاعات بیشتر در مورد نسل بعدی آیفون ها، با ما همراه باشید دانوتیک باشید و نظرات خود را در مورد تغییر احتمالی طراحی آیفون ۱۵ در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.