آیفون ۱۴ اپل به طور همزمان در هند و چین تولید می شود


انتظار می رود سیب سری آیفون ۱۴ در ماه سپتامبر عرضه شد. ما شایعات زیادی شنیده‌ایم و می‌توانیم انتظار داشته باشیم اطلاعات بیشتری قبل از عرضه رسمی منتشر شود. این شایعه جدید مربوط به جزئیات تولید آیفون ۲۰۲۲ است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

جزئیات تولید آیفون ۱۴ فاش شد

مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور، فاش کرد که اپل ممکن است همزمان با آیفون ۱۴ در چین، تولید آیفون ۱۴ را در هند نیز آغاز کند. هر دو مکان تولید آیفون های جدید را در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ آغاز خواهند کرد.

این اولین باری است که هند در زمان عرضه آیفون تولید می کند. معمولاً تولید هند شش ماه پس از عرضه شروع می شد. آیفون ۱۴ توسط کارخانه فاکسکان واقع در تامیل نادو تولید خواهد شد.

در حال حاضر، Kuo همچنین به این موضوع اشاره می کند که هنوز در هند و چین تفاوت در عرض و ظرفیت آیفون وجود دارد. اما شروع تولید همزمان در هر دو منطقه یک تغییر اساسی برای هند است که به نظر می رسد یک “موتور رشد بزرگ” برای اپل باشد.

در واقع، تماس اخیر اپل نشان داد که درآمد آن در هند در سه ماهه دوم دو برابر شده است. شاید این دلیلی باشد که اپل بخواهد زودتر برنامه های تولید خود را در هند آغاز کند. این ممکن است منجر به قیمت های پایین تر از حد معمول برای سری آینده آیفون ۱۴ شود، اما این در حال حاضر حدس و گمان است.

یک افشای قیمت اخیر نشان می دهد که آیفون ۱۴ ممکن است از ۷۹۹ دلار شروع شود، همان قیمت اولیه آیفون ۱۳. این به رغم مشکلات زنجیره تامین است. در مورد اینکه چه انتظاری داریم، انتظار می رود اپل آیفون ۱۴، آیفون ۱۴ مکس، آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ پرو مکس را عرضه کند که همگی می توانند با صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی عرضه شوند.

در حالی که مدل‌های Pro می‌توانند آخرین پردازنده A16 و دوربین‌های ۴۸ مگاپیکسلی را داشته باشند، مدل‌های غیرپرو می‌توانند به پردازنده A15 و دوربین‌های ۱۲ مگاپیکسلی سال گذشته بچسبند. تبلت جدید + طراحی صفحه نمایش سوراخ دار، باتری های بزرگتر، عملکرد دوربین بهبود یافته، رم بیشتر و بارهای بیشتر انتظار می رود.

اما باید بدانید که این جزئیات همچنان شایعه است و تنها زمانی که سری آیفون ۱۴ عرضه شود می توانیم جزئیات دقیق را اعلام کنیم. بنابراین، بهتر است منتظر بمانید و ببینید اپل این بار چه آورده است!

به این مقاله اشاره می کند