آیفون و اپل واچ خود را با پایه جدید MagSafe از Nomad شارژ کنید – به Geek مراجعه کنید


بادیه نشین

چرا وقتی MagSafe درست آنجاست از یک سری کابل های نامرتب استفاده کنید؟ آخرین پایه شارژ MagSafe Nomad، Base One Max، دارای طراحی فوق العاده شیک، شارژ سریع و پایه شارژ اضافی برای Apple Watch شما است. اکنون با قیمت ۱۵۰ دلار در دسترس است.

اکثر لوازم جانبی MagSafe، به جز لوازم جانبی اپل، آیفون شما را تنها ۷.۵ وات شارژ می کنند. اما از آنجایی که Base One Max یک “شارژر رسمی MagSafe” است، در واقع حداکثر ۱۵ وات است. این بسیار جالب است، و البته، Base One Max نیز اپل واچ شما را با سرعت کامل شارژ می کند.

پایه تک مکس سفید.
بادیه نشین

از نظر طراحی، Base One Max دارای یک پایه فلزی و یک پانل شیشه ای بالایی است. وزن آن دو پوند است که تعجب آور است و به نظر می رسد لوازم جانبی اصلی اپل باشد. اگرچه من فکر می کنم این همان چیزی است که شما با ۱۵۰ دلار انتظار دارید.

لازم به ذکر است که Nomad فقط برای آیفون شارژر MagSafe می فروشد. Base One نام دارد و ۱۳۰ دلار قیمت دارد و آیفون را با ۱۵ وات شارژ می کند. اما این شارژر کوچکتر با آجر USB-C عرضه نمی شود، بنابراین یک Base One Max کاملاً بارگذاری شده ممکن است گزینه مقرون به صرفه تری باشد.

می توانید Base One Max را با قیمت ۱۵۰ دلار از Nomad سفارش دهید. یا اگر اپل واچ ندارید، همیشه می‌توانید پایه ارزان‌تر Base One را تهیه کنید. فقط به خاطر داشته باشید که ارزان ترین پایه دارای آداپتور برق نیست.