آیا Target از Apple Pay استفاده می کند؟ – بررسی گیک


عکس شخصی که از Apple Pay در Target استفاده می کند.
DenPhotos / Shutterstock.com

Target بسیاری از روش‌های پرداخت درون‌فروشی و آنلاین از جمله Apple Pay را می‌پذیرد. و از آنجایی که همه فروشگاه‌های Target دارای سیستم‌های نقطه‌فروشی با فناوری RFID هستند، می‌توانید بدون توجه به مکان هدفی که بازدید می‌کنید، با iPhone یا Apple Watch پرداخت کنید.

پس از اینکه صندوقدار مورد نظر موارد شما را نشان داد، می توانید با ضربه زدن روی iPhone یا Apple Watch خود روی اسکنر کارت اعتباری، از Apple Pay استفاده کنید. این فرآیند در هنگام خودکششی نیز کار می کند. (به خاطر داشته باشید که قبل از استفاده از آن در Target یا هر فروشگاه دیگری، باید Apple Pay را تنظیم کنید.)

استفاده از Apple Pay در برنامه یا وب سایت Target نیز آسان است. اگر Target تشخیص دهد که شما در حال خرید از یک دستگاه Apple هستید، یک گزینه Apple Pay را در حین پرداخت نمایش می دهد. با کلیک بر روی این دکمه یک پنجره کوچک باز می شود تا هویت شما با تاچ آیدی، فیس آیدی یا رمز عبور تأیید شود. پس از انجام این کار، Apple Pay کارت اعتباری یا نقدی را که برای خرید انتخاب کرده‌اید شارژ می‌کند.

و اگر اپل کارت دارید، این نیز کار خواهد کرد. کارت اعتباری با مارک اپل شما فقط یک MasterCard است و به این ترتیب، باید عملاً در همه جا (و مطمئناً در هر هدف) کار کند.

علاوه بر Apple Pay، Target همچنین Google Pay، Samsung Pay یا “هر کیف پول دیجیتال بدون تماس” را می پذیرد. شما می توانید لیست کامل روش های پرداخت پذیرفته شده توسط تارگت را در وب سایت شرکت مشاهده کنید.