آیا می توانید از تبلت آمازون فایر به عنوان کیندل استفاده کنید؟


تبلت آمازون فایر
BigTunaOnline / Shutterstock.com

تبلت‌های آمازون فایر – که قبلاً به عنوان روشن شدن قرص های آتش – به طور مشخص با کتابخوان های الکترونیکی Kindle متفاوت است. با این حال، وقتی نوبت به خواندن می رسد، هر دو کار را انجام می دهند. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه از تبلت Fire مانند Kindle استفاده کنید.

آمازون فایر در مقابل کیندل

کیندل شو
جوهر الکترونیکی Kindle را مشاهده کنید. ویدیو جو

تبلت های Fire و کتابخوان های الکترونیکی Kindle دو محصول کاملا متفاوت هستند. دستگاه های Fire TV دارای صفحه نمایش لمسی تمام رنگی هستند و اندروید را زیر پوست سنگین اجرا می کنند. آنها یک فروشگاه برنامه، مرورگر وب و چیزهایی دارند که در دستگاهی شبیه به iPad انتظار دارید. (همچنین می توانید Google Play را به جای اپ استور آمازون نصب و استفاده کنید.)

با این حال، کتابخوان‌های الکترونیکی Kindle دارای صفحه‌نمایش «e-ink» هستند که برخی از آنها از لمس نیز پشتیبانی می‌کنند. این صفحه نمایش ها فقط رنگ های سیاه و سفید را نمایش می دهند و برای خواندن ایده آل هستند. هیچ فروشگاه اپلیکیشن یا چیزی شبیه به آن وجود ندارد. این دستگاه کاملاً برای کتابخوانی ساخته شده است.

اما آیا می توانید از تبلت آمازون فایر خود به گونه ای استفاده کنید که گویی از یک کتابخوان الکترونیکی Kindle استفاده می کنید؟ بله، تو میتونی.

تبلت ارزان قیمت

تبلت آمازون فایر ۷

تبلت‌های آمازون فایر تبلت‌های ارزان‌قیمتی هستند که می‌توانید کتاب‌های Kindle را نیز در آن بخوانید. با این حال، مانند کیندل کلاسیک جوهر الکترونیکی، صفحه نمایش جوهر الکترونیکی دریافت نخواهید کرد.

نحوه استفاده از تبلت آمازون فایر به عنوان کیندل

اگرچه ممکن است تبلت Fire به اندازه Kindle روی خواندن متمرکز نباشد، اما خواندن آن در یک دستگاه هنوز بسیار آسان است. آمازون به طور پیش‌فرض برنامه «کیندل» را شامل می‌شود و آن را در جلو و مرکز در صفحه اصلی اعمال می‌کند.

برنامه Kindle را باز کنید.

برنامه Kindle با حساب آمازون شما همگام می شود، بنابراین هر کتابی که از کتابخانه چک کرده اید یا از آمازون خریداری کرده اید در کتابخانه شما ظاهر می شود.

کتاب از کتابخانه آمازون شما.

هنگامی که در یک کتاب هستید، روی وسط صفحه ضربه بزنید تا منو ظاهر شود. نماد “Aa” را برای تنظیم متن انتخاب کنید.

تنظیمات متن برای برنامه Kindle.

اگر یک کتابخوان الکترونیکی Kindle نیز دارید، پیشرفت شما در کتاب‌ها بین دستگاه‌ها همگام‌سازی می‌شود. بنابراین می توانید در تبلت Fire خود بخوانید و سپس بدون از دست دادن جایگاه خود به Kindle بروید.

این واقعاً تمام چیزی است که در آن وجود دارد. نمایشگر LED در تبلت Fire شما به اندازه کتابخوان الکترونیکی Kindle برای چشمان شما آسان نیست، اما به عنوان یک کتابخوان الکترونیکی نیز کار می کند. برنامه Kindle که می توانید در Fire Tablet استفاده کنید در دستگاه های iPhone، iPad و Android نیز موجود است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر